گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی با برندهای شاخص و محبوب اسنوا، دووالکترونیک، تکنوگاز و بست است که با در اختیار داشتن کامل‌ترین و فراگیرترین محصولات در سبد مصرفی خانوار به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب در ایران شناخته می‌شود. کسب بالاترین میزان رضایت مندی مشتریان با ارائه مطلوب‌ترین کیفیت ممکن از اهداف اصلی این گروه شاخص در صنعت پیشران لوازم خانگی است.

این مجتمع با اشتغالزایی مستقیم برای بیش از پنج هزار نفر و ایجاد اشتغال پایدار غیرمستقیم برای بیش از 70 هزارنفر، 10کارخانه مختلف در حوزه‌های متفاوت صنعت لوازم خانگی با بیش از یک میلیون متر مربع و پیشرفته ترین ماشین آلات در خطوط تولیدی خود یکی از قطب های صنعتی ایران اسلامی محسوب می‌شود.

این گروه با بومی سازی دانش و فناوری تولید لوازم خانگی، احداث مجتمع های بزرگ تحقیقاتی در جنوب شرق آسیا و همچنین اروپای غربی نام خود را در ردیف بزرگترین و پیشرفته ترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان، مطرح کرده است. گروه صنعتی انتخاب باهدف تعمیق ساخت داخل و  با حمایت از کارگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی ایران، اقدامات موثری در پیشرفت صنعت کشور داشته به گونه‌ای که در حال حاضر بیش از ۳۰۰ کارگاه مشغول ساخت قطعات مورد نیاز این گروه می‌باشند که فرصت اشتغال قابل توجهی برای جوانان این سرزمین در بستر این بنگاه‌های خرد و کلان اقتصادی فراهم شده است.