[fusion_builder_container backgroundcolor=”no” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”left top” backgroundattachment=”fixed” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”solid” paddingtop=”0px” paddingbottom=”30px” paddingleft=”0px” paddingright=”0px” menu_anchor=”” class=”” id=”EN-fullwidth”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”2_3″ last=”no” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”0″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_title size=”2″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

شرکت حایرپلاست

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-20″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

شرکت حایرپلاست در سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت حدود ۳۹۰۰۰ مترمربع در منطقه صنعتی مورچه خورت اصفهان با هدف ارائه خدمات تولیدی – بازرگانی و تمرکز بر تامین تخصصی ترین نیازهای مشتریان صنعت پلاستیک تاسیس گردید.

این شرکت با بهره گیری از مدیریتی شایسته و کارآفرین و متخصصینی مجرب و پایبند به اصول نظام مدیریت یکپارچه و اخذ گواهینامه های کیفی ISO9001,ISO14001,ISO18001 ،TS ، آراستگی ۵S ، هم اکنون تنها تامین کننده قطعات و ورقهای پلاستیکی محصولات لوازم خانگی گروه معظم صنعتی انتخاب(اسنوا ،تکنو، دوو،بست ) می باشد.

نرخ مصرف قابل توجه و چشمگیر۲۰۰تن مواد پلیمری در روز، بمنظور تولید انواع قطعات پلیمری محصولات مختلف ، پیچیده و با تنوع ابعادی گسترده ، ایجاب می نماید حایرپلاست را در زمره انگشت شمار کارخانجات مطرح در صنایع پلاستیک کشور محسوب نماییم.

شرکت حایرپلاست با برخورداری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و نیروهای متخصص و امکانات شایسته، بواقع در زمره چابکترین وتوانمندترین شرکتهای تولیدی در صنعت پلاستیک کشور قرار می گیرد و در رنکینگ ۵ شرکت مطرح و ذیصلاح فعال و موفق در صنعت پلاستیک جای دارد.

تفکر مدیریت و استراتژی حاکم بر شرکت حایرپلاست ، منجر به رشد فوق العاده همه جانبه شرکت در عرصه تولید گشته و توسعه سریع و مثال زدنی موفقی را در عرصه صنعت کشور رقم زده است.

اجرای پروژه های مختلف و متنوع مهندسی در راستای افزایش ظرفیتهای کمی و کیفی شرکت که همواره با رویکرد افزایش بهره وری با هدف رقابت پذیری تولیدات در عرصه رقابت با محصولات خارجی ، از ارکان اصلی اعتقاد مدیریت شرکت بوده است .

هم اکنون حدود ۴۰۰نفر دراین شرکت بصورت شبانه روزی مشغول بکار بوده و حدود ۱۰%نفرات دارای مدرک کارشناس و بالاتر می باشند.

ماشینهای تزریق پلاستیک(Injection Molding Machines)

برای تولید قطعات صنعتی از هر نوع و جنس ،ماشینهایی استاندارد انتخاب و بکارگیری شده است که نیازهای تخصصی تولید هرنوع قطعه ترموپلاستی را برآورده می سازد. پنجاه دستگاه ماشین تزریقی مستقر در شرکت حایرپلاست ، ساخت بزرگترین ومعتبرترین شرکت ماشین ساز چینی در این زمینه است. شرکت هایتین با بهره گیری از تجربیات ارزشمند شریک توانمند آلمانی اش ؛ شرکت دماگ کیفیت مقبول و مطلوبی را در ماشینهای تولیدی اش ایجاد نموده و امکانات کارآمد و شایسته ای را برای ارضای مطلوب نیازهای متخصصی مشتریان دقیق و مشکل پسند درماشینهای تولیدی خود گرد آورده است .

رباتهای خاص ماشینهای تزریق پلاستیک(Taking-out Robot System)

بمنظور افزایش راندمان تولید و ارتقاء سطح کیفی تولیدات و کاهش خطا های انسانی و بهبود شرایط کار وایمنی بیشتر در عملکرد نیروی انسانی از رباتهایی پیشرفته وهوشمند استفاده می گردد که سهمی از این رباتها به تعداد ۱۰ دستگاه ،ساخت شرکت نامدار کره ای YUDO وسهمی دیگر به تعداد ۲۰ دستگاه ساخت شرکت Wittmann اتریش که توانمد ترین سازنده رباتهای خاص اشینهای تزریق در دنیاست.

شرکت حایرپلاست طی همکاریهای مستمر و تنگاتنگ خود با دانشگاهها و موسسات آموزشی کشور بخصوص در استان اصفهان دستاوردهای علمی – تحقیقاتی ارزشمندی داشته که در این میان می توان به استقبال و پذیرش مقاله “ایمنی در رباتهای صنعتی” از سوی دانشگاه کانادا اشاره نمود.که به ضمیمه میباشد.

معدود شرکتهای تولیدی فعال و موفق در زمینه تولید قطعات پلاستیکی کشور مجهز به رباتهای صنعتی اند که در این میان با قاطعیت و بلاشک می توان شرکت حایرپلاست را یکی از پیشتازترین و پیشرفته ترین شرکتهای تولیدی قطعات مهندسی پلیمری برشمرد.

سیستم مواد رسانی مرکزی اتوماتیک (Automatic Material Handling System)

با هدف کاهش پرت مواد ، به حداقل رساندن زمانهای آماده سازی مواد ، کاهش خطاهای طبیعی و محتمل و اجتناب ناپذیرنیروی انسانی در عملیات پر مشقت تغذیه مواد به ماشینهای در حال تولید ، به حداقل رساندن مصرف انرژی برق برای پیش گرمایش و رطوبت زدایی مواد از سیستم پیشرفته و بسیار مدرنی استفاده می گردد که قابلیت تامین و تغذیه ۲۰ نوع مواد مختلف را در آن واحد دارد. این سیستم ساخت یکی از مشهورترین شرکتهای دنیا در آلمان بنام شرکت Koch است . شرکت Koch با مطالعه دقیق خطوط تولید شرکت حایرپلاست و تعاملات علمی – تخصصی با متخصصان شرکت حایرپلاست ، سیستمی مناسب،با کیفیت و کارآمد به فراخور نیاز شرکت طراحی و ساخت که از زمان نصب و راه اندازی تا کنون تاثیرات مشهود و بسزایی در افزایش بهره وری در عملکرد شرکت داشته و تبعات مثبت حاصله انکار ناپذیر است.این سیستم روزانه انتقال حدود ۵۰ تن مواد مصرفی ماشین آلات تزریق را از انبار به ۵۰ دستگاه در حال تولید، با صحت و دقت انجام میدهد وبهبودهای قابل توجهی در مصرف مواد و انرژی داشته و سهولت فاحشی درنحوه انجام وظایف نیروی انسانی شرکت با حداقل خطای ممکنه ایجاد نموده است.

سیستم خنک کاری مرکزی قالبها (Chilling System)

از جمله پروژه های بهره ور که با به حداقل رساندن زمانهای تولید باعث افزایش کمی تولیدات می گردد ، احداث چیلرخانه مرکزی در شرکت است. با احداث این چیلرخانه مرکزی امکان گردش آب سرد که بمنظور انتقال حرارت در قالب تزریق پلاستیک در فرآیند تولید انبوه مورد نیاز است ، سیکلهای تولیدی را به حداقل ممکنه رسانده و حداکثرامکان جهت استفاده از زمان مفید ماشینها حاصل می گردد و به عبارتی زمان دردسترس ماشینها افزایش می یابد

۴۰۰ تن بار تبریدی تامین شونده توسط چیلرهای نصب شده که با هدف ارتقاء بهره وری در فرآیند تولید است ، افزایش ظرفیتی حدود ۳۰ درصد در ظرفیتهای قبلی تولید شرکت حایرپلاست حاصل نموده است .

چیلرها و تجهیزات جانبی ومتعلقات ، بدلیل وجود سازندگان توانمند داخلی و جلوگیری از خروج ارز ، ساخت داخل بوده و از عملکرد مقبول و مطلوبی برخوردار است.

سیستم تنظیم حرارت قالبها(Mold Temperature Controler System)

پایداری حرارتی در قالبهای تزریق پلاستیک برای تولید با کیفیت محصولات پلیمری مقوله تخصصی و پیچیده ایست که لازمه وجود دانش و تجربه کافی است، این مقوله برای تولید دسته ای از مواد پلیمری آمورف ،بسیار حائز اهمیت است ونقش بسزایی در حصول کیفیت و تثبیت خواص نهایی و لوکس مطلوب در قطعات تولیدی دارد .

شرکت حایرپلاست با برخورداری از دانش و تجربه و تخصص کافی در زمینه تولید فرآورده های پلیمری از دستگاههای پیشرفته تثبیت حرارتی قالبهای صنعتی به شیوه ای مهندسی به این مقوله پرداخته و با بکارگیری تجهیزاتی پیشرفته ، شرایط مطلوبی برای تولید با کیفیت محصولات پلیمری فراهم نموده است.

تجهیزات Mold TempratureControler بکار گرفته شده در شرکت حایرپلاست ، ساخت شرکت پرآوازه تایوانی Shiniاست.

قابل اشاره اینکه؛ بمنظور ایجاد خودکفایی در تامین این تجهیز کارآمد در داخل کشور ، رایزنیهای تخصصی و مهندسی موفقی با سازندگان ذیصلاح داخلی که در ساخت تجهیزات صنعت پلاستیک فعالیت دارند صورت گرفت که نهایتا” منجر به ساخت نمونه ای مشابه تجهیز خارجی گردید و هم اکنون قابلیت ساخت این تجهیز با کیفیتی مطلوب با مشارکت فنی حایرپلاست فراهم آمده است.

سیستم تزریق گاز( GIT ) در تولید قطعات ضخیم پلیمری (Gas Assist Injection Molding Technology)

تولید قطعات ضخیم در صنعت پلاستیک مستلزم برخورداری از تکنولوژی پیچیده ای بنامGas Assist Injection Technology است که معدود کارخانه ای از این توانمندی و تجهیزات گرانقیمت و حساس برخوردار است .

با توجه به وجود قطعات ضخیم از جمله دستگیره های یخچال فریزر در صنعت لوازم خانگی وآینه بغل اتوبوس ولوو در صنعت خودرو، شرکت حایرپلاست با کسب دانش لازم برای بهره مندی و بکارگیری این تکنولوژی از طریق حضور در دوره های آموزشی تخصصی در خارج از کشور و خرید تجهیزات پیشرفته آلمانی ساخت شرکت با سابقه Battenfeld، این نیاز خود را مرتفع نموده است.

قابل اشاره است که بسیاری از تولید کنندگان داخلی قطعات ضخیم مورد نیاز خود را از خارج کشور وارد می کنند، که با ایجاد این توانمندی ، خودکفایی شایسته ای در حایرپلاست حاصل آمده است.

سیستم قالب بندی سریع مگنت و هیدرولیک(Mould Changing System)

با توجه به اینکه همواره انجام تعویض قالب از زمانبر ترین فرآیندها در کارخانجات تزریق میباشد،جهت کاهش زمان تعویض قالبها وافزایش بهره وری از ظرفیت ماشینها با خرید و نصب صفحات مگنت مربوط به کمپانی معروف Technomagnet ایتالیا و نیز زوبندهای هیدرولیک ساخت شرکت Taedo کره میباشد، در عملیات طاقت فرسا و مهم تعویض قالب تا ۹۵% افزایش سرعت ایجاد گردید و ظرفیت تولید ماشین آلات افزایش یافت.درواقع با انجام این امر توان و چابکی تولید قطعات متنوع بطور چشمگیری افزایش یافت.

سیستم کاهنده مصرف انرژی برق در ماشین آلات(Energy Saving System)

کلیه ماشین آلات تزریق در حایرپلاست مجهز به اینورتر با توان ۱۱ تا ۷۵ کیلووات ساخت شرکت KEB آلمان می باشند.(مجموعاً ۶۶ دستگاه اینورتر)که ضمن کاهش مصرف برق تا حدود ۴۰% منجر به کاهش چشمگیر صدای کارکرد ماشین آلات و نیز حذف توان رآکتیو آنها شده است.

سیستم چاپ و استمپ قطعات پلیمری(Printing and Hot Stamp Printing System)

چاپ اشکال و فرمهای مختلف بر روی قطعات پلاستیکی جزء عملیاتهای رایج در این صنعت بوده که در شرکت حایرپلاست با دستگاههای چاپ تامپو ساخت شرکت سپاس قشم- معتبرترین تولید کننده داخلی این ماشین آلات و با رنگ مارابو کشور آلمان با بهترین کیفیت انجام میشود. همچنین فرآیند جدید و حساس هات استمپ که نصب ورقهای بسیار نازک و براق از جنس آلومینیوم بر روی قطعات تزئینی میباشد در قطعات یخچال فریزر با دستگاههای بسیار با کیفیت ساخت کمپانی MS Myoung Sung کشور کره در شرکت حایرپلاست انجام میگردد.

سیستم رنگ آمیزی قطعات پلیمری (Painting Line)

خط رنگ شرکت حایر پلاست با ظرفیت رنگ آمیزی حدود ۶۰۰۰۰قطعه پلاستیکی در ابعاد متوسط در سه شیفت کاری با چهار کابین پاشش بمنظور پاشش رنگ و کلیر بطور همزمان ، کابین های شستشو قطعات و خنثی سازی و همچنین کوره ای جهت کیورینگ رنگ های اعمال شده بر قطعات طراحی شده است و رنگ های مورد استفاده نیز عمدتا” از نوع رنگ های متالیک پلی یورتان با مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا می باشد . همچنین تجهیزاتی همچون دستگاه تست سختی ، تست چسبندگی ، براقیت ، پوشش وتست ویسکوزیته و… جهت مورد آزمایش قرار دادن پوشش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

سیستم جابجایی سریع قالبها(Crane)

حایرپلاست با دارا بودن سه دستگاه جرثقیل سقفی در تناژهای ۲۰، ۱۰ و ۵ تن ساخت کمپانی romack آلمان کلیه تعویض قالبها و جابجایی قالبها را انجام و از این حیث، جزء چابکترین کارخانجات در زمینه تعویض قالب و جابجایی میباشد.

کنترل کیفیت و سیستمهای تضمین کیفیت حاکم بر نظام مدیریت شرکت(Quality Control )

سیستم جامع مدیریت کیفیت ، استانداردهای فرایندی،۵S و …..باعث فراگیری و جریان کیفی مناسب در تمام بخش ها و نیروهای این شرکت گردیده،درواقع شعار تولید کیفیت بر کنترل کیفیت غالب بوده و این موضوع باعث گردیده که از ورودی جریان مواد تا خروجی جریان قطعه ،نگاه کیفی بر تمامی عملیات و فرایندهای سازمان حاکم و ناظر باشد.

انبارها و تجهیزات و ادوات نقل و انتقال و انبارداری (Warehouse System)

این شرکت مجهز به انبارهای قفسه بندی شده مختص انبارش مواد و قطعات پلاستیک بوده که ظرفیت هریک به ترتیب ۳۰۰۰ تن برای انبارش مواد و ۱۵۰۰۰مترمربع جهت نگهداری قطعات تولیدی است.تجهیزات انتقال شامل انواع لیفتراکها و ریچتراکها ساخت معتبرترین برندهای سازنده این تجهیزات می باشد.

ایمنی و بهداشت صنعتی

علاوه بر برخورداری از ابزارهای ایمنی در دستگاههای تولیدی،سیستم جامع ایمنی در کارخانه حاکم بوده و دستورالعمل ها و روشهای ایمنی بطورکامل اجرا می شود.این موضوع توسط بازرسین ایمنی بطور مداوم پیگیری و اجرا می شود.

خط تمام اتوماتیک تولید ورق های پلیمری(Extruder Line)

خط تولید ورق یخچال ساخت شرکت OMIPA ایتالیا از پیشرفته ترین سازندگان این نوع خطوط که امکان تولید انواع ورق ABS,HIPS مورد مصرف در صنایع یخچال سازی با ضخامت ۱ تا ۷ میلیمتر و حداکثر پهنای ۱۶۰۰ میلیمتر را ممکن ساخته است.ظرفیت این خط ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت بوده و یک دستگاه ربات ۶محوره ساخت شرکت ABB سوئد که توسط متخصصین حایرپلاست مجهز به نرم افزار سفارشی گردیده وظیفه برداشت ورق تولیدی و پالتایز کردن آن را بعهده دارد.درواقع این خط بصورت کاملاً اتوماتیک عملیات تغذیه مواد،تولید و برداشت قطعه را بدون دخالت نیروی انسانی انجام می دهد.

خط تولید لوله ها و شیلنگهای پلیمری

تولید لوله های خرطومی و شیلنگهایی که مربوط به سیفون محصولات لباسشویی و سیستم تبرید یخچال میباشد با دو دستگاه اکستروژن با کیفیت ساخت داخل و تعداد ۱۰۰ دست قالب فرم اکستروژن انجام میشود .

آزمایشگاه پلیمری

آزمایشگاه شرکت حایرپلاست به عنوان آزمایشگاه تخصصی پلاستیک و پلیمر این مجموعه ضمن برخورداری از امکانات مناسب قادر به انجام کلیه تستهای تخصصی و فنی بر روی مواد اولیه، قطعات و محصولات تولیدی لوازم خانگی می باشد. این آزمایشگاه مجهز به تجهیزاتی از قبیل دستگاههای تست یونیورسال کشش، خمش، تست ضربه شامل روش های آیزود و چارپی، تست سختی سنجی و همچنین تست اندازه گیری شاخص جریان مذاب (MFI) می باشد. سایر تجهیزات عمومی آزمایشگاهی از قبیل آون آزمایشگاهی با دقت بالا، کوره و هود آزمایشگاهی در کنار تجهیزات تخصصی تست رنگ از قبیل دستگاه اسپکتروفتومتری، تجهیزات تست چسبندگی و خراش و ابزارها و مواد شیمیایی مورد نیاز آزمایشگاهی به این مرکز امکان داده است تا بتواند ضروریات این صنعت در بخش پلیمر و رنگ را پاسخگو باشد. فعالیتهای این آزمایشگاه در دو بخش کنترل کیفی مواد اولیه و محصول و نیز فعالیتهای تحقیقاتی متناسب با نیاز شرکت انجام می گیرد. روال عمومی فرآیند این آزمایشگاه شامل کنترل کلیه مواد اولیه و بررسی وضعیت کیفی و فنی جهت مصرف این مواد و همچنین نظارت بر کیفیت متریال مصرفی حین فرآیند و در محصولات تولیدی می باشد. این واحد با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و با تعامل سازنده با کلیه واحدهای سازمان تلاش دارد تا به لحاظ کیفی و تحقیقاتی در راستای اهداف متعالی مجموعه گام بردارد.

سیستم اطفاء حریق شرکت

پمپ خانه آتش نشانی شرکت حایر پلاست شامل یک دستگاه دیزل پمپ ویک ست کامل بوستر پمپ می باشد که چنانچه نیاز به استفاده از سیستم آتش نشانی باشد بوستر پمپ با افت فشار آب در لوله ها پمپ راروشن می نماید وفشار آب لوله های آتش نشانی را تا ۸ با افزایش می دهد ودیزل پمپ موجود نیز قادر به تولید فشار ۱۰ بار می باشدو در صورتیکه به علت آتش سوزی سیستم برق شرکت از مدار خارج گردید به جای پمپهای برقی وارد مدار می گردد. این پمپ خانه دارای یک مخزن آب ۱۶۰۰۰۰ لیتری آب می باشد که به جهت مواقع اضطراری وآب دهی فضای سبزاستفاده می گردد.

سیستم مونیتورینگ

تمامی بخش های عملیاتی این شرکت مجهز به دوربین مدار بسته بوده و همچنین برخی از بخشهای حساس و ویژه قابلیت کنترل از طریق اینترنت و نیز از راه دور را دارا می باشند.

قالبسازی و سیستم نگهداری و تعمیرات قالبها

تعداد ۵۰ دست قالب تزریق در حال تولید دائما در حال کنترل، سرویس و نگهداری بوده و اجرای این سیستم با اعتقاد به حفظ و نگهداری از قالبها جزء موارد مهم خط مشی افراد سازمان میباشد.

سیستم نت

کلیه فرایندهای تعمیرات و نگهداری ماشین آلات و تجهیزات تحت کنترل نرم افزار همکاران سیستم بوده و تمامی عملیات این فرایندها از زمان صدور درخواست تا ثبت اقلام و اقدامات انجام شده و همچنین محاسبه شاخص های OEE , MTTR , MTBF توسط این سیستم بصورت اتوماتیک انجام می شود.

خط تولید کامپاند ومستربچ و پلیمرهای مهندسی

بخش کامپاند و مستربچ شرکت حایرپلاست با تلاش جمعی از نیروهای متخصص تحقیق و توسعه کشور در مدت کوتاهی به ظرفیت سالانه ۵۰۰۰ تن انواع کامپاند و مستربچ رسیده است. در حال حاضر بیش از ۳۰ گرید محصول تحت نام برند ENTPOL در بازار پلیمر ایران در حال فروش می باشد. محصولات تولیدی عمدتا در گروههای اصلی زیر دسته بندی می شوند:

  • انواع مستربچ رنگی
  • انواع مستربچ سفید
  • انواع کامپاند خودرنگ
  • انواع کامپاند پر شده
  • انواع کامپاند تقویت شده با الیاف شیشه

جهت تولید این محصولات ۳ خط تولید مجهز که بسته به نوع محصول تخصصی بوده به همراه تجهیزات جانبی مناسب و امکانات آزمایشگاهی محصول با کیفیتی را به بازار مصرف عرضه نموده است، مشتریان محصولات کامپاند و مستربچ در حال حاضر کارخانجات تولید لوازم خانگی، گونی بافی، ظروف یکبار مصرف، فیلم و سایر صنایع پلیمری می باشند.

دانش تولید این محصولات کاملا بومی و حاصل از تلاش مطالعاتی این بخش می باشد. رسالت این بخش بی نیاز نمودن کشور از واردات محصولات پلیمرهای مهندسی و جایگزینی آن با محصول داخلی با بالاترین کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی می باشد.

سیستم تصفیه روغن هیدرولیک

این شرکت مجهز به دستگاه تصفیه روغن پرتابل FORCE-FL-30 با توان تصفیه روغنهای صنعتی ۳۰ لیتر در دقیقه بوده که سالیانه اماکن عملیات فیلتراسیون ۵۰۰۰۰ لیتر روغن مصرفی حایر پلاست را فراهم می آورد. درواقع این موضوع بصورت چشمگیری باعث کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات گردیده است.

ژنراتور برق

شرکت حایر پلاست دارای یک دستگاه دیزل ژنراتور با قدرت ۱۰۴۰ کیلو ولت آمپر می باشد که برای مواقع بی برقی واضطراری مورد استفاده قرار میگیرد. موتور این دستگاه کومنز وژنراتور استندفورد می باشد .

عملکرد این ژنراتور به دو صورت اتوماتیک و دستی می باشد ودارای مخزن سوخت ۱۰۰۰ لیتری است.

این ژنراتور به پست اصلی برق متصل گردیده است که چنانچه در مواقع اضطراری نیاز باشد می تواند به دو صورت ذکر شده در مدار قرار گیرد.

سیستمهای چیدمان و نگهداری قالبها

حایرپلاست با در اختیار داشتن ۲۰۰۰ دست قالب جزء معدود کارخانجاتی میباشد که توانایی تولید این تعداد قالب را دارد ونگهداری ، چیدمان و دسترسی سریع به قالبها در این شرایط دارای اهمیت ویژه است. با ساخت سازه های بسیار مستحکم و کارآمد به صورت طبقاتی و کشویی حداکثر استفاده از فضا گردیده و با رنگ امیزی قالبها طبق نوع محصول و تهیه lay out چیدمان قالبها ،در حداقل زمان ممکن دسترسی به قالبها میسر میگردد.قالبها طبق برنامه زمان بندی شده جهت سرویس مکانیزم و رسوب زدایی لاینهای آب در برنامه کار pm قالب قرار میگیرد.

سیستم جوش حرارتی قطعات پلیمری

در صنعت پلاستیک قطعاتی وجود دارند که امکان تولید آنها با توجه به فرم هندسی آن وجود نداشته و باید در دو قطعه با فرم مورد نظر رسید بنابراین این نوع قطعات را بعد از تولید توسط دستگاه تزریق در دستگاه جوش حرارتی قرار داده و به هم متصل مینمایند که قطعاتی مانند آب پخش کن جاپودری لباسشویی اتوماتیک از این دست میباشند.این عملیات توسط دو دستگاه جوش حرارتی ، فرآیند مهم جوش را که دارای تستهای کیفیتی بسیار حساس از حیث نشتی آب میباشد را انجام می شود.

سیستم جوش آلتراسونیک قطعات پلیمری

دو دستگاه جوش التراسونیک قطعاتی را که امکان تولید با یکبار تزریق را ندارند را همانند تسمه و سبد خشک کن های محصولات لباسشویی را با این تکنولوژی به هم متصل مینماید.

سیستم جوش لیزر قالبهای صنعتی

جوشکاری و برشکاری با استفاده از اشعه لیزر از روشهای نوین جوشکاری بوده که در دههای اخیر مورد توجه صنعت قرار گرفته و امروزه به خاطر کیفیت ، سرعت و قابلیت کنترل آن به طور وسیعی در صنعت از آن استفاده می شود .به وسیله متمرکز کردن اشعه لیزر روی فلز یک حوضچه مذاب تشکیل شده و عملیات جوشکاری انجام می شود .
در صنعت پلاستیک همیشه ایجاد پلیسه واز بین رفتن لبه های قالب یکی از معضلات تعمیرات قالب آن بوده است
که گاها هزینه ای زیادی در بر خواهد داشت لذا با توجه به تکنوژی جوش کاری لیزر معایب روشهای دیگر جوشکاری را مرتفع گردیده است در روشهای جوشکاری دیگر نظیر آرگون منطقه حض ایجاد شده موجب تمرکز تنش شده برای منطق باریک قطعه کاملا” اسیب پذیر میگردد در صورتی در جوشکاری لیزر امکان جوشکاری ضخامت کمتر از ۰.۵ میلیمتر نیز وجود دارد وهمچنین توسط این روش امکان لبه سازی لبه های تیز وجود دارد .در این روش هیچگونه تمرکز تنشی نیز به قطعه وارد نمیگردد.شرکت حایر پلاست در سال ۹۳ با وارد کردن این تکنولوژی در این زمینه پیشتاز بوده است

قالبسازی

قالبسازی شرکت حایر پلاست مسولیت تعمیر وپشتیبانی ۲۰۰۰عدد قالب گروه صنعتی انتخاب را بر عهده دارد که دارای تنوع وانواع مختلف مکانیزم به کار رفته در صنعت پلاستیک میباشد کلیه خدمات تعمیر وپشتیبانی قالبهای موجود توسط این واحد انجام میگردد این واحد قابلیت تعمیر انواع سیستم های هاترانر وهمچنین گاز اینجکشن را دار میباشد همچنین تجهیزات مورد استفاده در این واحد انواع ماشین ابزرا وهمچنین دستگاه برش سیم CNC می باشد جدا از ان این واحد به انواع تجهیزات پولیش کاری مجهز میباشد

شایان ذکر است این واحد توانایی ساخت انواع قالبهای پیچیده صنعت پلاستیک در زمینه تزریق -اکسترودر -بادری را دارا میباشد

کمپرسور Oil Free

کمپرسور خانه شامل سه دستگاه کمپرسور باد اسکرو ۵ متری می باشد که برای مصارف باد پران قالب ها ، ربات ها ، سنترلایزینگ ودستگاهها استفاده میگردد وعلاوه بر این کمپرسور ها یک دستگاه کمپرسورOIL FREE با ظرفیت هوادهی۲.۹ متر مکعبی برای خط رنگ موجود می باشد که هوای پاک وبدون آلودگی و چربی را برای استفاده در سیستم خط رنگ قطعات پلاستیک تولید مینماید.

خط تولید پروفیل سازی

شرکت حایر پلاست با نصب و راه اندازی دو دستگاه اکسترودر وارد این صنعت شده در فاز اول شرکت حایر پلاست با تولید قطعات اکسترودری مربوط به قطعات یخچال اقدام به تولید قطعات اکسترودری نمود .باتوجه به نبود قالبسازی علمی وکلاسیک واحد فنی حایر پلاست وارد این عرصه گردید واقدام به کسب دانش ساخت قالب اکستروژن نمود ودر حال حاضر تمامی قالبهای مربوط به خطوط اکستروژن توسط واحد فنی ومهندسی شرکت حایر پلاست ساخته میشود.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_3″ last=”yes” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

main-moarefi-haier-plast

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_map address=”latlng=33.049041, 51.497215″ type=”roadmap” map_style=”custom” overlay_color=”#469cf2″ infobox=”default” infobox_background_color=”” infobox_text_color=”” infobox_content=”” icon=”theme” width=”100%” height=”350px” zoom=”14″ scrollwheel=”yes” scale=”yes” zoom_pancontrol=”yes” popup=”no” class=”” id=””][/fusion_map][fusion_title size=”4″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

اطلاعات تماس شرکت حایرپلاست

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-15″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

آدرس: اصفهان-شهرک صنعتی مورچه خورت، فاز ۱، شرکت حایر پلاست
تلفن: ۴۵۶۴۳۴۸۰/۸۱-۰۳۱

تلفن: ۴۵۶۴۳۴۸۲-۰۳۱

[/fusion_text][fusion_button link=”http://www.haierplast.ir” color=”custom” size=”” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”وبسایت رسمی شرکت حایرپلاست” gradient_colors=”#034ea1|#034ea1″ gradient_hover_colors=”#03639b|#03639b” accent_color=”#ffffff” accent_hover_color=”#ffffff” bevel_color=”” border_width=”0″ shadow=”no” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ alignment=”” class=”EN_web_btn” id=””]وبسایت شرکت حایر پلاست[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *