[fusion_builder_container backgroundcolor=”no” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”left top” backgroundattachment=”fixed” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”solid” paddingtop=”0px” paddingbottom=”30px” paddingleft=”0px” paddingright=”0px” menu_anchor=”” class=”” id=”EN-fullwidth”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”2_3″ last=”no” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”0″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_title size=”2″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

شرکت حایرپلاست

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-20″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

شركت حايرپلاست در سال 1385 در زميني به مساحت حدود 39000 مترمربع در منطقه صنعتي مورچه خورت اصفهان با هدف ارائه خدمات توليدي – بازرگاني و تمركز بر تامين تخصصي ترين نيازهاي مشتريان صنعت پلاستيك تاسيس گرديد.

اين شركت با بهره گيري از مديريتي شايسته و كارآفرين و متخصصيني مجرب و پايبند به اصول نظام مديريت يكپارچه و اخذ گواهينامه هاي كيفي ISO9001,ISO14001,ISO18001 ،TS ، آراستگي 5S ، هم اكنون تنها تامين كننده قطعات و ورقهاي پلاستيكي محصولات لوازم خانگي گروه معظم صنعتي انتخاب(اسنوا ،تكنو، دوو،بست ) مي باشد.

نرخ مصرف قابل توجه و چشمگير200تن مواد پليمري در روز، بمنظور توليد انواع قطعات پليمري محصولات مختلف ، پيچيده و با تنوع ابعادي گسترده ، ايجاب مي نمايد حايرپلاست را در زمره انگشت شمار كارخانجات مطرح در صنايع پلاستيك كشور محسوب نماييم.

شرکت حایرپلاست با برخورداری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن و نیروهای متخصص و امکانات شایسته، بواقع در زمره چابکترین وتوانمندترین شرکتهای تولیدی در صنعت پلاستیک کشور قرار می گیرد و در رنکینگ 5 شرکت مطرح و ذیصلاح فعال و موفق در صنعت پلاستیک جای دارد.

تفکر مدیریت و استراتژی حاکم بر شرکت حایرپلاست ، منجر به رشد فوق العاده همه جانبه شرکت در عرصه تولید گشته و توسعه سریع و مثال زدنی موفقی را در عرصه صنعت کشور رقم زده است.

اجرای پروژه های مختلف و متنوع مهندسی در راستای افزایش ظرفیتهای کمی و کیفی شرکت که همواره با رویکرد افزایش بهره وری با هدف رقابت پذیری تولیدات در عرصه رقابت با محصولات خارجی ، از ارکان اصلی اعتقاد مدیریت شرکت بوده است .

هم اكنون حدود 400نفر دراين شركت بصورت شبانه روزي مشغول بكار بوده و حدود 10%نفرات داراي مدرك كارشناس و بالاتر مي باشند.

ماشینهای تزریق پلاستیک(Injection Molding Machines)

برای تولید قطعات صنعتی از هر نوع و جنس ،ماشینهایی استاندارد انتخاب و بکارگیری شده است که نیازهای تخصصی تولید هرنوع قطعه ترموپلاستی را برآورده می سازد. پنجاه دستگاه ماشین تزریقی مستقر در شرکت حایرپلاست ، ساخت بزرگترین ومعتبرترین شرکت ماشین ساز چینی در این زمینه است. شرکت هایتین با بهره گیری از تجربیات ارزشمند شریک توانمند آلمانی اش ؛ شرکت دماگ کیفیت مقبول و مطلوبی را در ماشینهای تولیدی اش ایجاد نموده و امکانات کارآمد و شایسته ای را برای ارضای مطلوب نیازهای متخصصی مشتریان دقیق و مشکل پسند درماشینهای تولیدی خود گرد آورده است .

رباتهای خاص ماشینهای تزریق پلاستیک(Taking-out Robot System)

بمنظور افزایش راندمان تولید و ارتقاء سطح کیفی تولیدات و کاهش خطا های انسانی و بهبود شرایط کار وایمنی بیشتر در عملکرد نیروی انسانی از رباتهایی پیشرفته وهوشمند استفاده می گردد که سهمی از این رباتها به تعداد 10 دستگاه ،ساخت شرکت نامدار کره ای YUDO وسهمی دیگر به تعداد 20 دستگاه ساخت شرکت Wittmann اتریش که توانمد ترین سازنده رباتهای خاص اشینهای تزریق در دنیاست.

شرکت حایرپلاست طی همکاریهای مستمر و تنگاتنگ خود با دانشگاهها و موسسات آموزشی کشور بخصوص در استان اصفهان دستاوردهای علمی – تحقیقاتی ارزشمندی داشته که در این میان می توان به استقبال و پذیرش مقاله “ایمنی در رباتهای صنعتی” از سوی دانشگاه کانادا اشاره نمود.که به ضمیمه میباشد.

معدود شرکتهای تولیدی فعال و موفق در زمینه تولید قطعات پلاستیکی کشور مجهز به رباتهای صنعتی اند که در این میان با قاطعیت و بلاشک می توان شرکت حایرپلاست را یکی از پیشتازترین و پیشرفته ترین شرکتهای تولیدی قطعات مهندسی پلیمری برشمرد.

سیستم مواد رسانی مرکزی اتوماتيك (Automatic Material Handling System)

با هدف کاهش پرت مواد ، به حداقل رساندن زمانهای آماده سازی مواد ، کاهش خطاهای طبیعی و محتمل و اجتناب ناپذیرنیروی انسانی در عملیات پر مشقت تغذیه مواد به ماشینهای در حال تولید ، به حداقل رساندن مصرف انرژی برق برای پیش گرمایش و رطوبت زدایی مواد از سیستم پیشرفته و بسیار مدرنی استفاده می گردد که قابلیت تامین و تغذیه 20 نوع مواد مختلف را در آن واحد دارد. این سیستم ساخت یکی از مشهورترین شرکتهای دنیا در آلمان بنام شرکت Koch است . شرکت Koch با مطالعه دقیق خطوط تولید شرکت حایرپلاست و تعاملات علمی – تخصصی با متخصصان شرکت حایرپلاست ، سیستمی مناسب،با کیفیت و کارآمد به فراخور نیاز شرکت طراحی و ساخت که از زمان نصب و راه اندازی تا کنون تاثیرات مشهود و بسزایی در افزایش بهره وری در عملکرد شرکت داشته و تبعات مثبت حاصله انکار ناپذیر است.این سیستم روزانه انتقال حدود 50 تن مواد مصرفی ماشین آلات تزریق را از انبار به 50 دستگاه در حال تولید، با صحت و دقت انجام میدهد وبهبودهای قابل توجهی در مصرف مواد و انرژی داشته و سهولت فاحشی درنحوه انجام وظایف نیروی انسانی شرکت با حداقل خطای ممکنه ایجاد نموده است.

سیستم خنک کاری مرکزی قالبها (Chilling System)

از جمله پروژه های بهره ور که با به حداقل رساندن زمانهای تولید باعث افزایش کمی تولیدات می گردد ، احداث چیلرخانه مرکزی در شرکت است. با احداث این چیلرخانه مرکزی امکان گردش آب سرد که بمنظور انتقال حرارت در قالب تزریق پلاستیک در فرآیند تولید انبوه مورد نیاز است ، سیکلهای تولیدی را به حداقل ممکنه رسانده و حداکثرامکان جهت استفاده از زمان مفید ماشینها حاصل می گردد و به عبارتی زمان دردسترس ماشینها افزایش می یابد

400 تن بار تبریدی تامین شونده توسط چیلرهای نصب شده که با هدف ارتقاء بهره وری در فرآیند تولید است ، افزایش ظرفیتی حدود 30 درصد در ظرفیتهای قبلی تولید شرکت حایرپلاست حاصل نموده است .

چیلرها و تجهیزات جانبی ومتعلقات ، بدلیل وجود سازندگان توانمند داخلی و جلوگیری از خروج ارز ، ساخت داخل بوده و از عملکرد مقبول و مطلوبی برخوردار است.

سیستم تنظیم حرارت قالبها(Mold Temperature Controler System)

پایداری حرارتی در قالبهای تزریق پلاستیک برای تولید با کیفیت محصولات پلیمری مقوله تخصصی و پیچیده ایست که لازمه وجود دانش و تجربه کافی است، این مقوله برای تولید دسته ای از مواد پلیمری آمورف ،بسیار حائز اهمیت است ونقش بسزایی در حصول کیفیت و تثبیت خواص نهایی و لوکس مطلوب در قطعات تولیدی دارد .

شرکت حایرپلاست با برخورداری از دانش و تجربه و تخصص کافی در زمینه تولید فرآورده های پلیمری از دستگاههای پیشرفته تثبیت حرارتی قالبهای صنعتی به شیوه ای مهندسی به این مقوله پرداخته و با بکارگیری تجهیزاتی پیشرفته ، شرایط مطلوبی برای تولید با کیفیت محصولات پلیمری فراهم نموده است.

تجهیزات Mold TempratureControler بکار گرفته شده در شرکت حایرپلاست ، ساخت شرکت پرآوازه تایوانی Shiniاست.

قابل اشاره اینکه؛ بمنظور ایجاد خودکفایی در تامین این تجهیز کارآمد در داخل کشور ، رایزنیهای تخصصی و مهندسی موفقی با سازندگان ذیصلاح داخلی که در ساخت تجهیزات صنعت پلاستیک فعالیت دارند صورت گرفت که نهایتا” منجر به ساخت نمونه ای مشابه تجهیز خارجی گردید و هم اکنون قابلیت ساخت این تجهیز با کیفیتی مطلوب با مشارکت فنی حایرپلاست فراهم آمده است.

سیستم تزریق گاز( GIT ) در تولید قطعات ضخیم پلیمری (Gas Assist Injection Molding Technology)

تولید قطعات ضخیم در صنعت پلاستیک مستلزم برخورداری از تکنولوژی پیچیده ای بنامGas Assist Injection Technology است که معدود کارخانه ای از این توانمندی و تجهیزات گرانقیمت و حساس برخوردار است .

با توجه به وجود قطعات ضخیم از جمله دستگیره های یخچال فریزر در صنعت لوازم خانگی وآينه بغل اتوبوس ولوو در صنعت خودرو، شرکت حایرپلاست با کسب دانش لازم برای بهره مندی و بکارگیری این تکنولوژی از طریق حضور در دوره های آموزشی تخصصی در خارج از کشور و خرید تجهیزات پیشرفته آلمانی ساخت شرکت با سابقه Battenfeld، این نیاز خود را مرتفع نموده است.

قابل اشاره است که بسیاری از تولید کنندگان داخلی قطعات ضخیم مورد نیاز خود را از خارج کشور وارد می کنند، که با ایجاد این توانمندی ، خودکفایی شایسته ای در حایرپلاست حاصل آمده است.

سیستم قالب بندی سریع مگنت و هيدروليك(Mould Changing System)

با توجه به اينكه همواره انجام تعويض قالب از زمانبر ترين فرآيندها در كارخانجات تزريق ميباشد،جهت كاهش زمان تعويض قالبها وافزايش بهره وري از ظرفيت ماشينها با خريد و نصب صفحات مگنت مربوط به كمپاني معروف Technomagnet ايتاليا و نيز زوبندهاي هيدروليك ساخت شركت Taedo كره ميباشد، در عمليات طاقت فرسا و مهم تعويض قالب تا 95% افزايش سرعت ايجاد گرديد و ظرفيت توليد ماشين آلات افزايش يافت.درواقع با انجام اين امر توان و چابكي توليد قطعات متنوع بطور چشمگيري افزايش يافت.

سیستم کاهنده مصرف انرژی برق در ماشین آلات(Energy Saving System)

كليه ماشين آلات تزريق در حايرپلاست مجهز به اينورتر با توان 11 تا 75 كيلووات ساخت شركت KEB آلمان مي باشند.(مجموعاً 66 دستگاه اينورتر)كه ضمن كاهش مصرف برق تا حدود 40% منجر به كاهش چشمگير صداي كاركرد ماشين آلات و نيز حذف توان رآكتيو آنها شده است.

سیستم چاپ و استمپ قطعات پلیمری(Printing and Hot Stamp Printing System)

چاپ اشكال و فرمهاي مختلف بر روي قطعات پلاستيكي جزء عملياتهاي رايج در اين صنعت بوده كه در شركت حايرپلاست با دستگاههاي چاپ تامپو ساخت شركت سپاس قشم- معتبرترين توليد كننده داخلي اين ماشين آلات و با رنگ مارابو كشور آلمان با بهترين كيفيت انجام ميشود. همچنين فرآيند جديد و حساس هات استمپ كه نصب ورقهاي بسيار نازك و براق از جنس آلومينيوم بر روي قطعات تزئيني ميباشد در قطعات يخچال فريزر با دستگاههاي بسيار با كيفيت ساخت كمپاني MS Myoung Sung كشور كره در شركت حايرپلاست انجام ميگردد.

سیستم رنگ آمیزی قطعات پلیمری (Painting Line)

خط رنگ شركت حاير پلاست با ظرفيت رنگ آميزي حدود 60000قطعه پلاستيكي در ابعاد متوسط در سه شيفت كاري با چهار كابين پاشش بمنظور پاشش رنگ و كلير بطور همزمان ، كابين هاي شستشو قطعات و خنثي سازي و همچنين كوره اي جهت كيورينگ رنگ هاي اعمال شده بر قطعات طراحي شده است و رنگ هاي مورد استفاده نيز عمدتا” از نوع رنگ هاي متاليك پلي يورتان با مقاومت فيزيكي و شيميايي بالا مي باشد . همچنين تجهيزاتي همچون دستگاه تست سختي ، تست چسبندگي ، براقيت ، پوشش وتست ويسكوزيته و… جهت مورد آزمايش قرار دادن پوشش ها نيز مورد استفاده قرار مي گيرند.

سیستم جابجایی سریع قالبها(Crane)

حايرپلاست با دارا بودن سه دستگاه جرثقيل سقفي در تناژهاي 20، 10 و 5 تن ساخت كمپاني romack آلمان كليه تعويض قالبها و جابجايي قالبها را انجام و از اين حيث، جزء چابكترين كارخانجات در زمينه تعويض قالب و جابجايي ميباشد.

کنترل کیفیت و سیستمهای تضمین کیفیت حاکم بر نظام مدیریت شرکت(Quality Control )

سيستم جامع مديريت كيفيت ، استانداردهاي فرايندي،5S و …..باعث فراگيري و جريان كيفي مناسب در تمام بخش ها و نيروهاي اين شركت گرديده،درواقع شعار توليد كيفيت بر كنترل كيفيت غالب بوده و اين موضوع باعث گرديده كه از ورودي جريان مواد تا خروجي جريان قطعه ،نگاه كيفي بر تمامي عمليات و فرايندهاي سازمان حاكم و ناظر باشد.

انبارها و تجهیزات و ادوات نقل و انتقال و انبارداری (Warehouse System)

اين شركت مجهز به انبارهاي قفسه بندي شده مختص انبارش مواد و قطعات پلاستيك بوده كه ظرفيت هريك به ترتيب 3000 تن براي انبارش مواد و 15000مترمربع جهت نگهداري قطعات توليدي است.تجهيزات انتقال شامل انواع ليفتراكها و ريچتراكها ساخت معتبرترين برندهاي سازنده اين تجهيزات مي باشد.

ایمنی و بهداشت صنعتی

علاوه بر برخورداري از ابزارهاي ايمني در دستگاههاي توليدي،سيستم جامع ايمني در كارخانه حاكم بوده و دستورالعمل ها و روشهاي ايمني بطوركامل اجرا مي شود.اين موضوع توسط بازرسين ايمني بطور مداوم پيگيري و اجرا مي شود.

خط تمام اتوماتیک تولید ورق های پلیمری(Extruder Line)

خط توليد ورق يخچال ساخت شركت OMIPA ايتاليا از پيشرفته ترين سازندگان اين نوع خطوط كه امكان توليد انواع ورق ABS,HIPS مورد مصرف در صنايع يخچال سازي با ضخامت 1 تا 7 ميليمتر و حداكثر پهناي 1600 ميليمتر را ممكن ساخته است.ظرفيت اين خط 500 كيلوگرم در ساعت بوده و يك دستگاه ربات 6محوره ساخت شركت ABB سوئد كه توسط متخصصين حايرپلاست مجهز به نرم افزار سفارشي گرديده وظيفه برداشت ورق توليدي و پالتايز كردن آن را بعهده دارد.درواقع اين خط بصورت كاملاً اتوماتيك عمليات تغذيه مواد،توليد و برداشت قطعه را بدون دخالت نيروي انساني انجام مي دهد.

خط تولید لوله ها و شیلنگهای پلیمری

توليد لوله هاي خرطومي و شيلنگهايي كه مربوط به سيفون محصولات لباسشويي و سيستم تبريد يخچال ميباشد با دو دستگاه اكستروژن با كيفيت ساخت داخل و تعداد 100 دست قالب فرم اكستروژن انجام ميشود .

آزمایشگاه پلیمری

آزمايشگاه شركت حايرپلاست به عنوان آزمايشگاه تخصصي پلاستيك و پليمر اين مجموعه ضمن برخورداري از امكانات مناسب قادر به انجام كليه تستهاي تخصصي و فني بر روي مواد اوليه، قطعات و محصولات توليدي لوازم خانگي مي باشد. اين آزمايشگاه مجهز به تجهيزاتي از قبيل دستگاههاي تست يونيورسال كشش، خمش، تست ضربه شامل روش هاي آيزود و چارپي، تست سختي سنجي و همچنين تست اندازه گيري شاخص جريان مذاب (MFI) مي باشد. ساير تجهيزات عمومي آزمايشگاهي از قبيل آون آزمايشگاهي با دقت بالا، كوره و هود آزمايشگاهي در كنار تجهيزات تخصصي تست رنگ از قبيل دستگاه اسپكتروفتومتري، تجهيزات تست چسبندگي و خراش و ابزارها و مواد شيميايي مورد نياز آزمايشگاهي به اين مركز امكان داده است تا بتواند ضروريات اين صنعت در بخش پليمر و رنگ را پاسخگو باشد. فعاليتهاي اين آزمايشگاه در دو بخش كنترل كيفي مواد اوليه و محصول و نيز فعاليتهاي تحقيقاتي متناسب با نياز شركت انجام مي گيرد. روال عمومي فرآيند اين آزمايشگاه شامل كنترل كليه مواد اوليه و بررسي وضعيت كيفي و فني جهت مصرف اين مواد و همچنين نظارت بر كيفيت متريال مصرفي حين فرآيند و در محصولات توليدي مي باشد. اين واحد با بهره گيري از نيروي متخصص و مجرب و با تعامل سازنده با كليه واحدهاي سازمان تلاش دارد تا به لحاظ كيفي و تحقيقاتي در راستاي اهداف متعالي مجموعه گام بردارد.

سیستم اطفاء حریق شرکت

پمپ خانه آتش نشاني شركت حاير پلاست شامل يك دستگاه ديزل پمپ ويك ست كامل بوستر پمپ مي باشد كه چنانچه نياز به استفاده از سيستم آتش نشاني باشد بوستر پمپ با افت فشار آب در لوله ها پمپ راروشن مي نمايد وفشار آب لوله هاي آتش نشاني را تا 8 با افزايش مي دهد وديزل پمپ موجود نيز قادر به توليد فشار 10 بار مي باشدو در صورتيكه به علت آتش سوزي سيستم برق شركت از مدار خارج گرديد به جاي پمپهاي برقي وارد مدار مي گردد. اين پمپ خانه داراي يك مخزن آب 160000 ليتري آب مي باشد كه به جهت مواقع اضطراري وآب دهي فضاي سبزاستفاده مي گردد.

سیستم مونیتورینگ

تمامي بخش هاي عملياتي اين شركت مجهز به دوربين مدار بسته بوده و همچنين برخي از بخشهاي حساس و ويژه قابليت كنترل از طريق اينترنت و نيز از راه دور را دارا مي باشند.

قالبسازی و سیستم نگهداری و تعمیرات قالبها

تعداد 50 دست قالب تزريق در حال توليد دائما در حال كنترل، سرويس و نگهداري بوده و اجراي اين سيستم با اعتقاد به حفظ و نگهداري از قالبها جزء موارد مهم خط مشي افراد سازمان ميباشد.

سیستم نت

كليه فرايندهاي تعميرات و نگهداري ماشين آلات و تجهيزات تحت كنترل نرم افزار همكاران سيستم بوده و تمامي عمليات اين فرايندها از زمان صدور درخواست تا ثبت اقلام و اقدامات انجام شده و همچنين محاسبه شاخص هاي OEE , MTTR , MTBF توسط اين سيستم بصورت اتوماتيك انجام مي شود.

خط تولید کامپاند ومستربچ و پلیمرهای مهندسی

بخش کامپاند و مستربچ شرکت حایرپلاست با تلاش جمعی از نیروهای متخصص تحقیق و توسعه کشور در مدت کوتاهی به ظرفیت سالانه 5000 تن انواع کامپاند و مستربچ رسیده است. در حال حاضر بیش از 30 گرید محصول تحت نام برند ENTPOL در بازار پلیمر ایران در حال فروش می باشد. محصولات تولیدی عمدتا در گروههای اصلی زیر دسته بندی می شوند:

  • انواع مستربچ رنگی
  • انواع مستربچ سفید
  • انواع کامپاند خودرنگ
  • انواع کامپاند پر شده
  • انواع کامپاند تقویت شده با الیاف شیشه

جهت تولید این محصولات 3 خط تولید مجهز که بسته به نوع محصول تخصصی بوده به همراه تجهیزات جانبی مناسب و امکانات آزمایشگاهی محصول با کیفیتی را به بازار مصرف عرضه نموده است، مشتریان محصولات کامپاند و مستربچ در حال حاضر کارخانجات تولید لوازم خانگی، گونی بافی، ظروف یکبار مصرف، فیلم و سایر صنایع پلیمری می باشند.

دانش تولید این محصولات کاملا بومی و حاصل از تلاش مطالعاتی این بخش می باشد. رسالت این بخش بی نیاز نمودن کشور از واردات محصولات پلیمرهای مهندسی و جایگزینی آن با محصول داخلی با بالاترین کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی می باشد.

سیستم تصفیه روغن هیدرولیک

اين شركت مجهز به دستگاه تصفيه روغن پرتابل FORCE-FL-30 با توان تصفيه روغنهاي صنعتي 30 ليتر در دقيقه بوده كه ساليانه اماكن عمليات فيلتراسيون 50000 ليتر روغن مصرفي حاير پلاست را فراهم مي آورد. درواقع اين موضوع بصورت چشمگيري باعث كاهش هزينه هاي نگهداري و تعميرات تجهيزات و ماشين آلات گرديده است.

ژنراتور برق

شركت حاير پلاست داراي يك دستگاه ديزل ژنراتور با قدرت 1040 كيلو ولت آمپر مي باشد كه براي مواقع بي برقي واضطراري مورد استفاده قرار ميگيرد. موتور اين دستگاه كومنز وژنراتور استندفورد مي باشد .

عملكرد اين ژنراتور به دو صورت اتوماتيك و دستي مي باشد وداراي مخزن سوخت 1000 ليتري است.

اين ژنراتور به پست اصلي برق متصل گرديده است كه چنانچه در مواقع اضطراري نياز باشد مي تواند به دو صورت ذكر شده در مدار قرار گيرد.

سیستمهای چیدمان و نگهداری قالبها

حايرپلاست با در اختيار داشتن 2000 دست قالب جزء معدود كارخانجاتي ميباشد كه توانايي توليد اين تعداد قالب را دارد ونگهداري ، چيدمان و دسترسي سريع به قالبها در اين شرايط داراي اهميت ويژه است. با ساخت سازه هاي بسيار مستحكم و كارآمد به صورت طبقاتي و كشويي حداكثر استفاده از فضا گرديده و با رنگ اميزي قالبها طبق نوع محصول و تهيه lay out چيدمان قالبها ،در حداقل زمان ممكن دسترسي به قالبها ميسر ميگردد.قالبها طبق برنامه زمان بندي شده جهت سرويس مكانيزم و رسوب زدايي لاينهاي آب در برنامه كار pm قالب قرار ميگيرد.

سیستم جوش حرارتی قطعات پلیمری

در صنعت پلاستيك قطعاتي وجود دارند كه امكان توليد آنها با توجه به فرم هندسي آن وجود نداشته و بايد در دو قطعه با فرم مورد نظر رسيد بنابراين اين نوع قطعات را بعد از توليد توسط دستگاه تزريق در دستگاه جوش حرارتي قرار داده و به هم متصل مينمايند كه قطعاتي مانند آب پخش كن جاپودري لباسشويي اتوماتيك از اين دست ميباشند.اين عمليات توسط دو دستگاه جوش حرارتي ، فرآيند مهم جوش را كه داراي تستهاي كيفيتي بسيار حساس از حيث نشتي آب ميباشد را انجام مي شود.

سیستم جوش آلتراسونیک قطعات پلیمری

دو دستگاه جوش التراسونيك قطعاتي را كه امكان توليد با يكبار تزريق را ندارند را همانند تسمه و سبد خشك كن هاي محصولات لباسشويي را با اين تكنولوژي به هم متصل مينمايد.

سیستم جوش لیزر قالبهای صنعتی

جوشکاري و برشکاري با استفاده از اشعه ليزر از روشهاي نوين جوشکاري بوده که در دههاي اخير مورد توجه صنعت قرار گرفته و امروزه به خاطر کيفيت ، سرعت و قابليت کنترل آن به طور وسيعي در صنعت از آن استفاده مي شود .به وسيله متمرکز کردن اشعه ليزر روي فلز يک حوضچه مذاب تشکيل شده و عمليات جوشکاري انجام مي شود .
در صنعت پلاستیک همیشه ایجاد پلیسه واز بین رفتن لبه های قالب یکی از معضلات تعمیرات قالب آن بوده است
که گاها هزینه ای زیادی در بر خواهد داشت لذا با توجه به تکنوژی جوش کاری لیزر معایب روشهای دیگر جوشکاری را مرتفع گردیده است در روشهای جوشکاری دیگر نظیر آرگون منطقه حض ایجاد شده موجب تمرکز تنش شده برای منطق باریک قطعه کاملا” اسیب پذیر میگردد در صورتی در جوشکاری لیزر امکان جوشکاری ضخامت کمتر از 0.5 میلیمتر نیز وجود دارد وهمچنین توسط این روش امکان لبه سازی لبه های تیز وجود دارد .در این روش هیچگونه تمرکز تنشی نیز به قطعه وارد نمیگردد.شرکت حایر پلاست در سال 93 با وارد کردن این تکنولوژی در این زمینه پیشتاز بوده است

قالبسازي

قالبسازی شرکت حایر پلاست مسولیت تعمیر وپشتیبانی 2000عدد قالب گروه صنعتی انتخاب را بر عهده دارد که دارای تنوع وانواع مختلف مکانیزم به کار رفته در صنعت پلاستیک میباشد کلیه خدمات تعمیر وپشتیبانی قالبهای موجود توسط این واحد انجام میگردد این واحد قابلیت تعمیر انواع سیستم های هاترانر وهمچنین گاز اینجکشن را دار میباشد همچنین تجهیزات مورد استفاده در این واحد انواع ماشین ابزرا وهمچنین دستگاه برش سیم CNC می باشد جدا از ان این واحد به انواع تجهیزات پولیش کاری مجهز میباشد

شایان ذکر است این واحد توانایی ساخت انواع قالبهای پیچیده صنعت پلاستیک در زمینه تزریق -اکسترودر -بادری را دارا میباشد

کمپرسور Oil Free

كمپرسور خانه شامل سه دستگاه كمپرسور باد اسكرو 5 متري مي باشد كه براي مصارف باد پران قالب ها ، ربات ها ، سنترلايزينگ ودستگاهها استفاده ميگردد وعلاوه بر اين كمپرسور ها يك دستگاه كمپرسورOIL FREE با ظرفيت هوادهي2.9 متر مكعبي براي خط رنگ موجود مي باشد كه هواي پاك وبدون آلودگي و چربي را براي استفاده در سيستم خط رنگ قطعات پلاستيك توليد مينمايد.

خط تولید پروفیل سازی

شرکت حایر پلاست با نصب و راه اندازي دو دستگاه اکسترودر وارد این صنعت شده در فاز اول شرکت حایر پلاست با تولید قطعات اکسترودری مربوط به قطعات یخچال اقدام به تولید قطعات اکسترودری نمود .باتوجه به نبود قالبسازی علمی وکلاسیک واحد فنی حایر پلاست وارد این عرصه گردید واقدام به کسب دانش ساخت قالب اکستروژن نمود ودر حال حاضر تمامی قالبهای مربوط به خطوط اکستروژن توسط واحد فنی ومهندسی شرکت حایر پلاست ساخته میشود.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_3″ last=”yes” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

main-moarefi-haier-plast

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_map address=”latlng=33.049041, 51.497215″ type=”roadmap” map_style=”custom” overlay_color=”#469cf2″ infobox=”default” infobox_background_color=”” infobox_text_color=”” infobox_content=”” icon=”theme” width=”100%” height=”350px” zoom=”14″ scrollwheel=”yes” scale=”yes” zoom_pancontrol=”yes” popup=”no” class=”” id=””][/fusion_map][fusion_title size=”4″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

اطلاعات تماس شرکت حایرپلاست

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-15″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

آدرس: اصفهان-شهرك صنعتي مورچه خورت، فاز 1، شرکت حایر پلاست
تلفن: 45643480/81-031

تلفن: 45643482-031

[/fusion_text][fusion_button link=”http://www.haierplast.ir” color=”custom” size=”” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”وبسایت رسمی شرکت حایرپلاست” gradient_colors=”#034ea1|#034ea1″ gradient_hover_colors=”#03639b|#03639b” accent_color=”#ffffff” accent_hover_color=”#ffffff” bevel_color=”” border_width=”0″ shadow=”no” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ alignment=”” class=”EN_web_btn” id=””]وبسایت شرکت حایر پلاست[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *