[fusion_builder_container backgroundcolor=”no” backgroundimage=”” backgroundrepeat=”no-repeat” backgroundposition=”left top” backgroundattachment=”fixed” bordersize=”0px” bordercolor=”” borderstyle=”solid” paddingtop=”0px” paddingbottom=”30px” paddingleft=”0px” paddingright=”0px” menu_anchor=”” class=”” id=”EN-fullwidth”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”2_3″ last=”no” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”15″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_title size=”2″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

حایر تهران

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-20″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

شرکت حایر تهران ( سهامی خاص )

شرکت حایرتهران در سال ۱۳۶۸ با نام اولیه سپید گاز با هدف تولید اجاق گاز تاسیس و در سال ۱۳۷۸ با هدف تولید لباسشویی به حایر تهران تغییر نام داد . این مجموعه به عنوان قدیمی ترین عضو از کارخانجات گروه صنعتی انتخاب و بعنوان دیگر ، مادر شرکتهای گروه صنعتی انتخاب از همان ابتدا با هدف رشد تکنولوژی و بدست آوردن دانش فنی روز دنیا با شرکت حایرچین بصورت مشترک و تحت لیسانس این شرکت شروع به تولید لباسشویی دوقلو نمود . ظرف مدت ۴ سال علاوه بر تولید محصول لباسشویی دوقلو ، محصول لباسشویی اتوماتیک نیز به سبد محصولی حایرتهران اضافه شد و با ایجاد برند ملی اسنوا این شرکت با توان داخلی خود و با استفاده از دانش فنی و تجربیات کارشناسان تربیت شده در این مجموعه توانست تولید این محصول را در مجموعه خود بومی سازی نماید . با توجه به بومی شدن تولید محصول لباسشویی این شرکت نسبت به تجهیز نمودن خود در زمینه پرسکاری قطعات فلزی اقدام و با راه اندازی خطوط پرسکاری عملاً بسیاری از قطعات فلزی مورد نیاز خود را در داخل شرکت تامین نمود .

استفاده از تجربیات و دانش فنی ایرانی در ساخت قالبهای فلزی و ماشینهای مخصوص در این سالها نیز یکی دیگر از نقاط قوت مجموعه حایرتهران در مسیر رشد و تکمیل می باشد که توانست خط تولید ، ساخت و مونتاژ چیلیک و درام لباسشویی را بدون وابستگی به تکنولوژی خارجی در شرکت حایرتهران برای اولین بار در ایران به عرضه ظهور برساند .

شاید باور ایجاد شده پس از ساخت این خط و بهره برداری از آن خط بود که نقطه شروع مجددی بود برای گسترش و رشد صنعتی و تولد گروه صنعتی انتخاب به عنوان بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در ایران و امروز شاهد ایجاد ده ها واحد صنعتی متولد شده از مجموعه حایرتهران که هم اکنون در زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب هستند ، می باشیم .

با توجه به افزایش حجم تولید محصول لباسشویی و بقیه محصولات گروه که نیاز به قطعات فلزی دارد در سال ۱۳۹۰ شرکت حایرتهران تبدیل به یک مجموعه فلز کاری و تولید قطعات فلزی ( پرس شاپ ) گردید و خطوط مونتاژ لباسشویی به کارخانه دیگری از زیر مجموعه های گروه واگذار گردید .

در سال ۱۳۹۰ با استقرار ۲۲ دستگاه پرس ضربه ای دیگر با تکنولوژی روز دنیا ( ساخت تایوان ) و تنوع ظرفیت از ۱۱۰ تا ۵۰۰ تن در خطوط پرسکاری حایرتهران تحولی عظیم رخ داد و با اضافه شدن یک دستگاه پرس هیدرولیک ۱۰۰۰ تن ( ساخت تایوان مدل ۲۰۱۱ ) این مجموعه دارای کامل ترین خط پرسکاری در استان اصفهان شد .

هم اکنون و از سه سال گذشته کلیه قطعات فلزی مورد نیاز در شرکتهای تولید محصولات لوازم خانگی این گروه ، در شرکت حایرتهران تولید و گروه صنعتی انتخاب از وابستگی به خارج سازمان رهایی پیدا کرده است . ظرفیت تولید خط پرسکاری ۳۴۰۰ ست ( مجموعه ) قطعه فلزی می باشد که ماهیانه حدود ۵ میلیون ضرب امکان تولید با این خط پرسکاری وجود دارد .

ساخت قالبهای فلزی مورد نیاز یکی دیگر از اهداف این شرکت در سالهای گذشته بوده است که هم اکنون با استفاده از امکانات داخل مجموعه و استفاده از امکانات واحدهای صنعتی استان اکثر قالبها در داخل ساخته شده و دانش فنی آن نیز بومی گردیده است و شاید وابستگی به ساخت قالب فلزی در خارج از ایران به حدود ۲۰% برسد .ظرفیت ساخت ۲۰۰ دست قالب فلزی هدف این بخش از مجموعه حایرتهران بوده که تاکنون ۸۰% از آن محقق شده است .

امکانات و تجهیزات واحد قالبسازی اعم از ماشینهای CNC شامل وایرکات ، فرز و تراش و ماشینهای معمولی شامل بورینگ ، فرز ، تراش ، سنگ و دیگر ابزارآلات ساخت قالب ، در مجموعه نقطه اتکایی جهت ساخت و تامین و تعمیرات آنی قالبها می باشد .

جهت تسریع در امر تولید محصولات کارخانه های دیگر گروه این شرکت کارگاه مجموعه سازی را نیز ایجاد و به گونه ای محصول ارائه می نماید که هیچ نیازی به عملیاتی دیگر در کارخانه مونتاژ بر روی قطعه وجود ندارد .

خط مونتاژ و آماده سازی درام لباسشویی یکی از خطوط کارگاه مجموعه سازی حایرتهران می باشد که با استفاده از ماشینهای مخصوص ساخت ایران بصورت نیمه اتوماتیک قطعات پرسکاری شده را بر روی هم مونتاژ و درام لباسشویی را بصورت کامل تحویل می نماید . ظرفیت تولید این خط برای تمام مدلهای لباسشویی موجود در بازار از ۵ تا ۱۲ کیلویی پیش بینی شده و قادر به تولید ۳۲۰۰ عدد درام کامل در روز می باشد .

لازم به ذکر است جهت تکمیل بعضی دیگر از قطعات که نیاز به پوشش رنگ دارد ، خط رنگ الکترو استاتیک با ظرفیت روزانه ۳۰۰۰ ست قطعه در این شرکت موجود می باشد . استفاده از خط رنگ در چرخه تولید قطعات علاوه بر صرفه جویی در زمان موجب گردیده کیفیت قطعات رنگ شده به حدی می باشد که در تست آزمایشگاهی این قطعات تا حدود ۲۰۰ ساعت در تست سالت اسپری مقاومت به خوردگی و زنگ زدگی از خود نشان می دهد .

بمنظور توسعه و رهایی از وابستگی به خارج از مجموعه این شرکت در سال ۱۳۹۰ بخشی تولید قطعات سیکل تبرید یخچال را نیز به دیگر بخشهای تولیدی اضافه نموده و با تولید این قطعات بصورت سبد کامل هم اکنون به غیر از کمپرسور و فن بقیه قطعات مجموعه سیکل تبرید یخچالهای تولیدی گروه صنعتی انتخاب در شرکت حایرتهران تولید و تامین می گردد .

پروژه ساخت و تولید کندانسور مکعبی از محصولات جدید این شرکت در بخش سیکل تبرید می باشد که ظرف سال آینده وابستگی گروه صنعتی انتخاب به تولید کنندگان خارجی را کامل برطرف می نماید .

این شرکت علاوه بر بخشهای ذکر شده ، تجهیزات و بخشهای دیگری از قبیل خط برشکاری ورق تا ضخامت ۸ میلیمتر ، خط نواربر ورق تا ضخامت ۵/۱ میلیمتر ، خط اتوماتیک قلاویز کاری ، خط جوشکاری میکرو پلاسما ، خط جوشکاری آرگون و CO2 را در مجموعه خود جهت کمک به تولید ایجاد نموده است . این کارخانه در فضایی به مساحت ۱۷۰۰۰ مترمربع که حدود ۱۳۰۰۰ متر از آن سالن مسقف می باشد و با ۳۰۰ نفر پرسنل کارآزموده و با تجربه هم اکنون در خدمت تولید گروه صنعتی انتخاب انجام وظیفه می نماید . حضور کارشناسان فنی اعم از کارشناسان طراحی قالب و ماشین ، کارشناسان نقشه کشی ، کارشناسان برنامه ریزی مواد و تولید و کارشناسان تولید و کیفیت در کنار هم که تعداد این افراد حدود ۵۰ نفر می باشد تاکید بر انتقال و ایجاد دانش فنی روز دنیا در این مجموعه را بیان می نماید .

این شرکت علاوه بر دارا بودن استانداردهای داخلی و پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه IMS شامل استانداردهای جهانی ISO 9001 ، ISO 14001 و OHSAS 18001 از شرکت IMQ ایتالیا در سال ۱۳۸۹ نیز موفق به اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شد ، که گواهی بر تولید کیفی همراه با در نظر گرفتن مسائل زیست محیطی و انسانی آن می باشد . اخذ مجوز ISO TS (16949) نیز از پروژه های تعریف شده جهت این شرکت می باشد که ظرف سال جاری این گواهینامه اخذ خواهد گردید .

شاید نتوان در گفتار آنچه که در عمل اتفاق می افتد را بازگو نمود لیکن این ادعا کافی است که بگوئیم همه توان این مجموعه موتور محرک دیگر کارخانجات گروه صنعتی انتخاب جهت تولید انواع لوازم خانگی می باشد که امروز گروه صنعتی انتخاب چه به لحاظ تعداد و چه به لحاظ کیفیت بزرگترین و برترین مجموعه تولید کننده لوازم خانگی ایران می باشد .

[/fusion_text][/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_3″ last=”yes” class=”” id=””][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

main-moarefi-haier-tehran

[/fusion_text][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”27″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_map address=”latlng=33.049041, 51.497215″ type=”roadmap” map_style=”custom” overlay_color=”#469cf2″ infobox=”default” infobox_background_color=”” infobox_text_color=”” infobox_content=”” icon=”theme” width=”100%” height=”350px” zoom=”14″ scrollwheel=”yes” scale=”yes” zoom_pancontrol=”yes” popup=”no” class=”” id=””][/fusion_map][fusion_title size=”4″ content_align=”left” style_type=”single solid” sep_color=”rgba(000,000,000,.3)” class=”” id=””]

اطلاعات تماس شرکت حایرتهران

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”none” top_margin=”-15″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/][fusion_text]

آدرس: اصفهان-شهرک صننعتی مورچه خورت-خیابان ابوریحان سوم شرکت حایر تهران
تلفن: ۴۵۶۹۱۵۰۳-۰۳۱

تلفن: ۴۵۶۹۱۵۰۵-۰۳۱

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *