شرکت اسنوا تولیدکننده انواع اجاق‌گاز و محصولات توکار از کارخانه‌های تولیدی لوازم خانگی زیر مجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب، بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی کشور است و تولید محصولات سرمایشی، گرمایشی و اجاق گاز شامل اجاق گازهاي توكارBuilt-In (هاب، هود، مایکروفر، سینک و آون‌) و اجاق‌گاز ايستاده (Free Stand) از سبد بزرگ محصولات لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب را به عهده دارد.

این شرکت مجهز به جدیدترین تکنولوژی تولید و دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک 60 تن تا یک هزار تن، دستگاه‌های رباتیک الكترومغناطيس رنگ و لعاب، دستگاه‌های C.N.C خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما جهت صفحات رويه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفي در حين مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است. هم‌اکنون حدود 250 نفر به صورت مستقیم در خطوط مختلف توليد و نيز واحدهای  R&D، كيفيت، فروش و لجستیک مشغول به فعالیت هستند.

حدود 25 درصد از حجم توليدي محصولات شرکت اسنوا به كشورهاي خاورميانه صادر مي‌شود. محصولات کارخانه تولیدی اسنوا با پنج برند اسنوا، دوو، بست، تکنوگاز و Carino Carlo به بازار مصرف عرضه می‌شوند.

فرمولاسیون مواد اولیه اسنوا، کاملاً مطابق با استانداردهای اروپایی بوده که دانش و تکنولوژی آن به صورت انحصاری در اختیار گروه صنعتی انتخاب و شرکت اسنوا قرار دارد.

برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، شرکت اسنوا امکان تولید انواع محصولات خود با رنگ دلخواه مشتری را فراهم کرده است؛ به این ترتیب مشتریان این شرکت می‌توانند با سفارش رنگ موردنظر مطابق با سلیقه و دكوراسيون آشپزخانه خود، اجاق‌های گاز و محصولات توکار آشپزخانه را با رنگ دلخواه خود سفارش داده و تحویل بگیرند. هر محصول تولید شده در این شرکت از زمان تامین قطعه تا تحویل به مشتری شش مرحله کنترل کیفیت را پشت سر می‌گذارد که این مراحل عبارتند از:كنترل توليدكنندگان خارج از مجموعه، کنترل کیفی ورودی قطعات، كنترل عمر مفيد قطعات مصرفي، كنترل حين فرآيند قطعات توليدي، كنترل عملكردي محصول، کنترل نهايي فروش.

این شرکت گواهی‌نامه‌ها و جوایز بین‌المللی زیادی در زمینه تولیدات خود دارد که این گواهی‌نامه‌ها عبارت‌اند از: گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ،گواهینامه CE Marking به منظور صادرات اجاق گاز به اروپا و گواهینامه B.V به منظور صادرات اجاق گاز به عراق و دیگر کشورهای منطقه.