شرکت تولید قطعات پلاستیکی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان که حایرپلاست نام دارد در فضایی به مساحت 39 هزار متر مربع قرار گرفته و از ابتدا با هدف تمرکز بر تامین تخصصی ترین نیازهای مشتریان صنعت پلاستیک تاسیس شده است.

این شرکت بیش از 500 نفر از پرسنل متخصص و توانمند بومی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان را در اختیار دارد و از جمله توانایی‌های ارزشمند آن می‌توان به تولید لاستیک دور درب لباسشویی و تولید لاستیک دور درب یخچال با استفاده از ماشین‌آلات و فناوری‌های پیشرفته‌ای همچون سیستم مواد رسانی مرکزی اتوماتيک، سیستم خنک کاری مرکزی قالب‌ها و سیستم قالب بندی سریع مگنت و هيدروليک اشاره کرد.

این کارخانه با اخذ گواهینامه‌های کیفی iso9001, iso14001, iso18001 و TS و آراستگی 5S، هم‌اکنون در زمره چابک‌ترین و توانمندترین کارخانجات تولیدی در صنعت پلاستیک کشور قرار دارد.

تمامي امكانات و توانمندي‌هاي مطرح شده در این شركت از قبيل انعطاف پذيري خطوط توليد، دانش فني مورد نياز، تحقيق و توسعه، آزمايشگاه¬هاي مجهز، مصرف بهينه، كارخانجات پشتيباني مدرن و حفظ الزامات محيط زيست در ساير شركت‌هاي زير مجموعه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان نيز وجود دارد.