اسنوا، نبود ال جی و سامسونگ را جبران می کند


به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای اسنوا به نقل از صدا و سیمای مرکز اصفهان، محمدباقر نوبخت در بازدید از خطوط تولید اسنوا با اشاره به اینکه شرکت هایی همچون سامسونگ و ال جی ایران را تحریم کردند گفت: در این شرایط کارخانه های تولید داخلی، نیاز مردم را در زمینه لوازم خانگی با مناسب ترین قیمت برطرف می کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به شرایط فعلی بازار ارز هم اشاره کرد و گفت: آمریکا بازار ارز کشور ما را هدف قرار داده اما تمام تلاش دولت بر این است که چرخ تولید از حرکت نیفتد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به بحث کرونا و خسارات ناشی از آن در صنعت گفت: برای جبران خسارات ناشی از کرونا در صنعت ۵۳ هزار میلیارد تومان اختصاص یافته و در صددیم تا شرایط را برای دریافت تسهیلات سرمایه ثابت و توسعه خطوط تولید و سرمایه در گردش برای اشتغال زایی فراهم کنیم.

نوبخت در خصوص شایعه گران شدن گازوئیل نیز گفت: دولت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای گران کردن هیچ یک از فرآورده های نفتی ندارد.

 

اخبارافتخاراتاقتصاد کلانبازدیدهاپروژه های جدیدروابط عمومیمهمترین اخبار

entekhabgroupاسنوابازدیدبازدید معاون رئیس جمهور از اسنوابازدید نوبخت از اسنواروابط عمومیگروه صنعتی انتخابلوازم خانگیمحمدرضا دیانیمدیرعامل گروه انتخابمرکز ارتباطات رسانه ایمرکز ارتباطات رسانه ای اسنوامرکز ارتباطات رسانه ای گروه صنعتی انتخابمرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخابنوبخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *