معاون دادستان کل کشور،‌ نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس، دو تن از اعضای کمیسیون صنایع مجلس و‌ سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک بازدید کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی‌ در بازدید از خطوط تولید این گروه صنعتی گفت: تحول و دگرگونی، توسعه و افزایش تولید این مجموعه در سایه تحریم‌ها بوده است.

وی افزود: خوشبختانه تحریم‌ها این فرصت را برای این مجموعه داخلی ایجاد کرده است تا در راستای منویات رهبر انقلاب اسلامی ‌به رونق تولید و جهش تولید برسد، از سوی دیگر مصادیق اقتصاد مقاومتی را در این مجموعه شاهد هستیم.

روح‌الله جانی‌عباسپور گفت: براساس قانون اساسی، مجلس دو کار را در این حوزه می‌تواند انجام دهد که یکی در بحث قانون‌گذاری و دیگری نظارت بر اجرای قانون است.

وی با بیان اینکه قانون ثبت شناسه کالا در کشور وجود دارد، اظهار کرد: متاسفانه این قانون در مجلس هفتم تصویب و بعد به آن پرداخته شده است، اما واقعیت این است که دولت در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا اقدامات درستی انجام نداده است. جانی عباسپور در خصوص سامانه ثبت شناسه کالا گفت: اگر دولت این سامانه را راه انداخته باشد، امروز نباید شاهد قاچاق لوازم خانگی در کشور باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ‌ادامه داد: در این خصوص نظارت جدی بر اجرای قانون ضرورت دارد و مجلس به طور جدی به دنبال این است که نقش نظارتی خود را ایفا کند.

وی گفت: مجلس در بحث قاچاق کالا، رفع موانع تولید و… مسیر خود را پیدا کرده و اقدامات اساسی را در این زمینه انجام می‌دهد.

افزایش تولید «انتخاب الکترونیک» در سایه تحریم‌ها

اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *