شرکت اسنوا تولیدکننده انواع اجاق‌گاز و محصولات توکار از کارخانه‌های تولیدی لوازم خانگی زیر مجموعه‌های گروه صنعتی انتخاب، بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی کشور است و تولید محصولات سرمایشی، گرمایشی و اجاق گاز شامل اجاق گازهای توکارBuilt-In (هاب، هود، مایکروفر، سینک و آون‌) و اجاق‌گاز ایستاده (Free Stand) از سبد بزرگ محصولات لوازم خانگی گروه صنعتی انتخاب را به عهده دارد.

این شرکت مجهز به جدیدترین تکنولوژی تولید و دارای انواع پرس‌های ضربه‌ای و هیدرولیک ۶۰ تن تا یک هزار تن، دستگاه‌های رباتیک الکترومغناطیس رنگ و لعاب، دستگاه‌های C.N.C خم و برش، تکنولوژی جوش پلاسما جهت صفحات رویه اجاق گاز و دیگر تجهیزات مصرفی در حین مونتاژ محصول مطابق با استانداردهای داخلی و خارجی است. هم‌اکنون حدود ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم در خطوط مختلف تولید و نیز واحدهای  R&D، کیفیت، فروش و لجستیک مشغول به فعالیت هستند.

حدود ۲۵ درصد از حجم تولیدی محصولات شرکت اسنوا به کشورهای خاورمیانه صادر می‌شود. محصولات کارخانه تولیدی اسنوا با پنج برند اسنوا، دوو، بست، تکنوگاز و Carino Carlo به بازار مصرف عرضه می‌شوند.

فرمولاسیون مواد اولیه اسنوا، کاملاً مطابق با استانداردهای اروپایی بوده که دانش و تکنولوژی آن به صورت انحصاری در اختیار گروه صنعتی انتخاب و شرکت اسنوا قرار دارد.

برای اولین بار در ایران و خاورمیانه، شرکت اسنوا امکان تولید انواع محصولات خود با رنگ دلخواه مشتری را فراهم کرده است؛ به این ترتیب مشتریان این شرکت می‌توانند با سفارش رنگ موردنظر مطابق با سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه خود، اجاق‌های گاز و محصولات توکار آشپزخانه را با رنگ دلخواه خود سفارش داده و تحویل بگیرند. هر محصول تولید شده در این شرکت از زمان تامین قطعه تا تحویل به مشتری شش مرحله کنترل کیفیت را پشت سر می‌گذارد که این مراحل عبارتند از:کنترل تولیدکنندگان خارج از مجموعه، کنترل کیفی ورودی قطعات، کنترل عمر مفید قطعات مصرفی، کنترل حین فرآیند قطعات تولیدی، کنترل عملکردی محصول، کنترل نهایی فروش.

این شرکت گواهی‌نامه‌ها و جوایز بین‌المللی زیادی در زمینه تولیدات خود دارد که این گواهی‌نامه‌ها عبارت‌اند از: گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ،گواهینامه CE Marking به منظور صادرات اجاق گاز به اروپا و گواهینامه B.V به منظور صادرات اجاق گاز به عراق و دیگر کشورهای منطقه.