گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی تولید محصولات لوازم خانگی، همواره از همکاری با نخبگان و افراد متخصص در زمینه‌های مختلف استقبال کرده و تمام تلاش خود را برای استفاده از ذخیره غنی این استعدادها در سطح کشور به کار بسته است.

در انتخاب الکترونیک ما به ارزش‌هایی اعتقاد داریم تا بتوانیم پیشرفت و رشد مجموعه را به‌درستی و با توانایی مناسب هدایت کنیم؛ باورهای ما در این راه به‌صورت زیر هستند:

رویکرد جوان‌گرایی

استفاده از نیروهای جوان و کارآمد در مجموعه همواره از دغدغه‌های اصلی ما بوده به همین دلیل تمامی تلاش ما در مجموعه فراهم کردن زمینه‌های لازم برای استفاده از تجربه افراد باتجربه‌تر و انتقال آن به نیروهای جوان مجموعه است تا در زمانی مناسب و نه‌چندان طولانی این افراد پذیرای مسئولیت اجرایی گروه‌های مختلف شوند. ما معتقدیم تجربه نیروهای باتجربه و کارکشته و انتقال آن به نیروهای جوان می‌تواند جریان جوان‌گرایی و استفاده از نیروهای جوانان را تسریع کند و باور ما را در استفاده از این نیروها بسیار قوی‌تر از هر زمانی به‌یقین تبدیل کند.

 

جلوگیری از فرار مغزها

ما معتقدیم همکاری با بهترین‌های ایران اسلامی نیازمند داشتن بستری مناسب و پویا است؛
بنابراینایجاد بستری که بتوان برای همکاری با استعدادها، نخبه‌ها و متخصصین داخلی از آن استفاده کرد همواره در دستور کار این مجموعه قرار داشته است. ایجاد چنین بستری در گذشته،‌ توانسته به حضور،‌ همکاری مشارکتی و طولانی‌مدت با تعداد زیادی از نخبگان و فارغ‌التحصیل‌های دانشگاه‌های معتبر داخلی منجر شود و زمینه‌ای برای حضور آن‌ها را در کشور فراهم نماید. ما همواره به توسعه چنین زیرساخت‌ها و فضایی معتقد و پایبندیم.

 

کمک به پیشرفت شخصی

ما معتقدیم رشد یک مجموعه، در گرو رشد تک‌به‌تک افراد مشغول در آن مجموعه است. به همین دلیل تمامی زمینه‌های لازم جهت رشد و ارتقای شخصی افراد در انتخاب الکترونیک با استفاده از برگزاری دوره‌های آموزشی، آموزش‌های ضمن خدمت و رشد و تعالی فردی و سازمانی تمامی توان موجود را به خدمت گرفته‌ایم تا چنین زمینه‌ای برای همکاران فراهم شود. ما همواره معتقدیم کمک به رشد فردی همکاران درنهایت به بالاتر رفتن کیفیت خدمات مجموعه منجر می‌شود.

 

کمک به یادگیری در عمل برای متخصصان فارغ‌التحصیل

انتخاب الکترونیک همواره با آغوش باز فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور را پذیرفته و فضای آموزشی و کاری مناسبی در اختیار آن‌ها قرار داده است. مهم‌ترین موضوع برای این افراد امکان کسب تجربه در بخش‌های مختلف گروه صنعتی انتخاب الکترونیک است. ما معتقدیم این افراد باتجربه کم ولی اشتیاق زیادی که در انجام پروژه‌های شخصی و سازمانی، درون مجموعه دارند می‌توانند هم تجربه بیشتری کسب کرده و به‌خوبی به رشد و بالندگی خود کمک کنند و هم مجموعه از توان و انرژی این افراد بهره‌مند شود.

اگر شما هم علاقه‌مند به فعالیت در بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران هستید و خود را واجد شرایط همکاری با ما می‌دانید، از طریق روش‌های زیر درخواست خود را ارسال نمایید. ما مشتاق به همکاری با شما هستیم.