ارزش های سرمایه انسانی

شهروندان و مسئولان شهر انتخاب همواره از حضور افراد متخصص و نخبه در زمینه های گوناگون استقبال کرده اند و زمینه های علمی و تکنولوژیکی را برای بروز و ظهور توانمندی ها و  ظرفیت های علمی کشور فراهم نموده و در راستای ارتقا ارزش ایجادی برای شهروندان و فراهم نمودن فضای کاری سالم و مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز گام برداشته اند. 

در شهر انتخاب ما با تکیه به ارزش های سازمانی در حوزه سرمایه های انسانی و برند کارفرمایی در راستای گسترش فضای دوستی و همدلانه، رشد و اعتلای خانواده انتخاب گام بر میداریم؛ باورهای ما در این مسیر شامل موارد ذیل می باشند:

انتخاب من؛ جوان‌گرایی

استفاده از نیروی جوان و کارآمد در انتخاب الکترونیک در مناصب اصلی و تاثیرگذار همواره از دغدغه‌های اصلی ما بوده و به همین دلیل تمامی تلاش ما در مجموعه فراهم کردن زمینه‌های لازم برای استفاده از تجربه ی شهروندان و همراهان با سابقه و نمونه ی شهر انتخاب و انتقال آن به نیروهای جوان است تا در زمانی مناسب و نه‌چندان طولانی این افراد پذیرای مسئولیت های اجرایی اصلی و خطیر انتخاب الکترونیک شوند. ما معتقدیم ترکیبی از تجربه و تخصص نیروهای کارآزموده و همچنین انرژی و تخصص سرمایه های جوان می تواند مسیر را هموارتر نموده و توان اجرایی و عملیاتی انتخاب الکترونیک را در راستای رشد و تعالی چندین برابر نماید.

انتخاب من؛ بهره گیری از دانشمندان ایرانی

ما معتقدیم همکاری با بهترین‌های میهن عزیزمان نیازمند داشتن بستری مناسب و پویا است؛ بنابراین فراهم نمودن بستری مناسب که بتوان برای همکاری با استعدادها، نخبه‌ها و متخصصین داخلی از آن استفاده کرد همواره در دستور کار مسئولان شهر انتخاب بوده است. ایجاد چنین بستری،‌ توانسته به حضور،‌ همکاری مشارکتی و طولانی‌مدت با تعداد زیادی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی منجر شود و زمینه‌ای برای حضور و ماندگاری آن‌ها را در کشور فراهم نماید. ما همواره به توسعه چنین زیرساخت‌ها و فضایی در شهر انتخاب معتقد و پایبندیم. برخی از اقدامات انتخاب الکترونیک در این راستا شامل توسعه زیر ساختی و منابع انسانی بخش تحقیق و توسعه، راه اندازی مرکز اسنوا تک، راه اندازی آزمایشگاه های تخصصی اکرودیته، محصول و... می باشد.

انتخاب من؛ توسعه فردی همراستا با توسعه سازمانی

ما معتقدیم رشد یک شهر، در گرو رشد فرد به فرد شهروندان آن است. به همین دلیل تمامی زمینه‌های لازم جهت رشد و ارتقای شهروندان انتخاب را با برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت، اعزام به سفرهای تحقیقاتی داخلی و خارجی و استفاده از مشاوره کارآزموده در راستای انتقال دانش فراهم نموده ایم. ما همواره معتقدیم کمک به رشد فردی همکاران درنهایت به هموارتر شدن مسیر رشد مجموعه و بهبود کیفیت محصولات و خدمات منجر می شود.

انتخاب من؛ محیط کاری سالم و خلاقانه

در شهر انتخاب، همدلی، خلاقیت و نوآوری ارزش محسوب می شود. بنابراین انتخاب الکترونیک با توجه به پیشتازی در تولید محصولات مبتنی بر دانش روز و تکیه بر ارزش های سازمانی خود، همواره به فراهم نمودن بستری مناسب جهت شکوفایی و بهره گیری از خلاقیت و نبوغ سرمایه های انسانی و همچنین بستری سالم در راستای حفظ ارزش ها و کرامت های انسانی پایبند بوده است. ما معتقدیم فراهم نمودن فضایی سالم و خلاقانه موجب آرامش ذهنی و نبوغ شهروندان شده و این آرامش خاطر می تواند به بهره گیری حداکثر از ظرفیت های سرمایه انسانی منجر شود.

انتخاب من؛ بسترسازی کسب تجربه برای فارغ التحصیلان

انتخاب الکترونیک همواره با آغوش باز فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور را پذیرفته و فضای آموزشی و کاری مناسب و خلاقانه در اختیار آن‌ها قرار داده است. مهم‌ترین موضوع برای این افراد امکان کسب تجربه در بخش‌های مختلف شهر انتخاب است. ما معتقدیم این افراد باتجربه کم ولی اشتیاق زیادی که در انجام وظایف محوله و پروژه ها دارند می‌توانند در کنار دانش، تجربه کسب کرده و به توسعه فردی خود کمک نموده و همچنین شهر انتخاب از توان و انرژی این افراد بهره‌مند شود.

به بالای صفحه بردن