اسمارت بوم؛ اپلیکیشن کنترل از راه دور لوازم خانگی

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

اسمارت بوم؛ اپلیکیشن کنترل از راه دور لوازم خانگی

پلتفرم اسمارت بوم، پلتفرم IOT اختصاصی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک است و به منظور کنترل از راه دور تمامی محصولات برندهای تحت پوشش این گروه صنعتی و در نتیجه کاربری آسان محصولات طراحی شده است.

مدیر بخش IOT گروه صنعتی انتخاب در خصوص این پلتفرم اظهار کرد: قرار است تمامی محصولات گروه صنعتی انتخاب هوشمندسازی و به اینترنت متصل شوند تا کاربر بتواند به راحتی کنترل لوازم خانگی را به دست بگیرد.

علی فلاحی با اشاره به اینکه این اپلیکیشن هم اکنون در دسترس می‌باشد و برای کنترل از راه دور محصولاتی همچون یخچال، ماشین لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و ماشین ظرفشویی نیز قابل استفاده است، ادامه داد: کاربر می‌تواند نه تنها از طریق اپلیکیشن، بلکه از طریق تلویزیون هوشمند خود، ماشین لباسشویی، یخچال و بقیه لوازم خانگی را نیز کنترل کند. وی با تاکید بر اینکه برای این کار از تکنولوژی های فراوانی مانند هوش مصنوعی و بیگ دیتا استفاده شده افزود: در حال حاضر هر سه بخشIOT  یعنی پلتفرم، اپلیکیشن و طراحی برد محصول در ایران توسعه داده شده و فرایندی طبق استانداردهای جهانی اما کاملا بومی سازی شده، ایجاد گردیده است. مدیر بخش IOT گروه صنعتی انتخاب ادامه داد: این اپلیکیشن یکی از مسیرهای ارتباطی با لوازم خانگی است که کل محصولات گروه صنعتی انتخاب از جمله تکنو گاز، اسنوا، دوو، بُست، آردزیا و کارینوکارلو را پوشش می‌دهد و لازم نیست کاربر برای هر برند یا هر نوع محصول، اپلیکیشنی جداگانه نصب کند.

شایان ذکر است از جمله امکاناتی که این اپلیکیشن برای کاربر فراهم می‌کند می‌توان به اجرای اتوماتیک وظیفه تعریف شده برای محصول به صورت روزانه، تشخیص اتوماتیک خطاها و مشکلات دستگاه و گزارش به پشتیبانی، دریافت اعلان به هنگام اتمام یک فرایند تعریف شده، تعیین شروع، توقف و تنظیم تایمر فعالیت محصول اشاره کرد.

به بالای صفحه بردن