روی ما حساب کنید

اسنوا را به جای آنکه یک نماد تجاری بشناسیم، نمادی از یک آرزو می‌دانیم که در میان «نشدن‌ها» متولد شده است و هرآنچه متصور است در افقی بسیار بلند مدت و در جهشی برای ایجاد مسیری چند نسلی قرار دارد. این آرزو باعث شده‌است که با اشتیاق بالایی، دغدغه‌مند رشد و ارتقاء بیشتر باشد.

آرمانش، ساختن تفکری‌ست که از تکنولوژی و دانش بهره می‌برد تا جهانی بهتر و لذت‌بخش‌تر خلق کند؛ نوآوری و پیشرو بودن را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده‌ و به استقبال و پیش‌بینی آینده برود و با چابکی و خلاقیت از تغییر استقبال کرده است. نوآوری مداوم، کلید این آرزو، برای قدرت و موفقیت است.

چرا جهان با تغییرات مستمر خود، انتظارات مختلفی را  در زندگی شکل داده است که در میان تمامی زیبایی خود، متفاوت و گاه متضاد و پیچیده به نظر می‌رسد. این تضاد در «خانه» که محل آرامش است، باعث اضطراب و درگیری بیش از حد می‌شود. اسنوا فلسفه وجودی خودش را بر همین مبنی قرار داده است؛ نوعی سبک زندگی که می‌تواند کمک کند تا با هماهنگی بیشتر اجزای مختلف، در خانه‌هایمان آرامش بیشتری را تجربه کنیم. آرامش از دل انتخاب، جذب و هماهنگی دقیق، زاده می‌شود.

بنابراین اسنوا هرگز لوازم خانگی نبوده است؛ بلکه دستیاری هوشمند برای زندگی‌ست. چرا که در حال شکل دادن سبکی دیگر در معماری آن است. سبکی که ساده، سریع و هوشمند باشد و بتواند نیازهای منطبق با طراحی و عملکردی مشتریان را در حیطه فرهنگ، جغرافیا و انتظارات تامین کند. سبکی که بتواند درک کند که مردم چه چیزی را چگونه و با چه کیفیتی در زندگی می‌خواهند تجربه کنند. «تجربه» مهمترین محور اسنوا در قدم‌هایش به سوی آینده است.

روی ما حساب کنید

اسنوا درک کرده‌ است که در میان این تجربه، زمان مهمترین عامل در زندگی امروزه است. زمانی فشرده برای لذت بردن از زندگی، کلید فعالیت‌هایش خواهد بود. اسنوا می‌خواهد سازنده چنین تجربه‌ای باشد. تجربه مبتنی بر لذت بردن از زندگی به سبک اسنوا.

اسنوا با اعتقاد به این موضوع که مردم لایق بهترین ها هستند محصولاتی را تولید می کند که تعالی‌بخش رفاه و کیفیت زندگی مردم باشد. در این سال ها گروه های متخصص اسنوا با داشتن رهبری فکری یکپارچه سعی بر آن داشته اند تا کالاهای منحصر به فرد ایرانی را با طرح های نوآورانه روانه بازار کنند. چرا که آنچه برای اسنوا حائز اهمیت فراوان است رضایتمندی مشتری است. معیارهای مد نظر اسنوا ارائه محصولات به روز، مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش عالی به مشتریان است. آنچه برای تولیدکنندگان اسنوا اهمیت دارد ارتقای کیفیت محصول در راستای جلب رضایت مشتری است. این موضوع در ذات ارزش های سازمانی اسنوا نهفته است.

به بالای صفحه بردن