انتخاب الکترونیک موفق به دریافت تندیس زرین جایزه ملی نوآوری ایران شد

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتخاب الکترونیک موفق به دریافت تندیس زرین جایزه ملی نوآوری ایران شد

تندیس زرین ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایران به معاونت کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک (بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران) رسید.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایران با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارائی، رسول جلیلی، رئیس دانشگاه صنعتی شریف و تعداد دیگری از مقامات کشوری و مسئولان حوزه اقتصاد و فناوری ایران در محل سالن همایش‌های دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

در این مراسم که شرکت‌های فعال در بخش‌های مختلف نظام اقتصادی، حضور یافته بودند، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به دلیل موفقیت در اجرای چارچوب‌های عملیاتی کارخانه هوشمند (SMART Factory) در خطوط تولید خود مفتخر به دریافت تندیس زرین این جایزه ملی شد.

محمدرضا پهلوان زاده، معاون کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم با تاکید بر نقش این گروه صنعتی در تحقق چهره فناورانه صنعت و تعمیق ساخت داخل، اظهار کرد: دریافت این جایزه حاصل تلاش شبانه‌روزی و بی‌شائبه پرسنل نخبه انتخاب الکترونیک در معاونت کیفیت این مجموعه است.

وی افزود: گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، تنها کارخانه با استانداردهای کیفی و سازوکارهای نظارتی هوشمند بر اساس چارچوب‌های بین‌المللی در ایران است که این تحول دیجیتال در روند فعالیت این مجتمع بزرگ صنعتی، پنج تا 20 درصد کاهش هزینه و صرفه‌جویی را برای انتخاب الکترونیک به همراه داشته است.

معاون کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با بیان اینکه تلاش برای افتخارآفرینی یک اولویت در این گروه صنعتی است، تصریح کرد: رویکردهای کنترل کیفی در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک بر مبنای تضمین قابلیت اطمینان شکل گرفته و برهمین اساس محصولات برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک مبتنی بر استانداردهای نسل چهارم کیفیت هستند.

پهلوان زاده اضافه کرد: توسعه نظام مدیریت فناوری‌های نوین در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، حرکت در مسیر نوآوری و دستیابی به راه‌حل چالش‌های فناورانه را تا حد زیادی تسهیل کرده و جذب نخبگان و استعدادهای صنعتی و اقتصادی نیز فرصت‌های جدیدی بر مبنای تسهیل این روند در بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران به همراه داشته است.

وی ادامه داد: انتخاب الکترونیک به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه کیفیت و سرمایه‌گذاری پایدار در زمینه تحقق بیش از پیش قابلیت اطمینان، قصد دارد تا سال 1405 به یک الگوی مرجع نوآوری در صنعت لوازم خانگی جهان تبدیل شود.

پهلوان زاده یادآور شد: تلاش ما در جهت تحقق مراقبت از مشتریان محصولات با کیفیت برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در مرحله کنترل کیفی و ارائه خدمات پس از فروش ویژه متمرکز شده است.

بر اساس این گزارش، تعداد دیگری از شرکت‌های شاخص ایرانی همچون همراه اول، ذوب آهن، فولادهرمزگان، صنایع ملی مس، بیمه دی، اسنپ و بانک پاسارگاد نیز موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه در این جشنواره ملی شدند.

به بالای صفحه بردن