انتقال تجربه، از کره جنوبی تا ایران

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتقال تجربه، از کره جنوبی تا ایران

پنل انتقال تجربه کار و زندگی در کره جنوبی با هدف انتقال دانش و اطلاعات،یکشنبه 22 مرداد ماه در سالن همایش های اسنواتک با ارایه دکتر مهدی راستی برگزار می‌شود.

پنل های انتقال تجربه‌ای که زیرنظر واحد نوآوری اسنواتک برگزار می‌شوند، با هدف انتقال دانش و اطلاعات و با رویکرد نوآوری باز به انتقال تجربه و به اشتراک گذاری نگاه نو با مخاطبان می پردازند. این تجربیات می‌تواند بازدید از نمایشگاه، تا ماموریت های کاری و تخصصی باشند.
ارائه دهنده پنل این هفته، یکی از کارشناسان واحد تحقیق و توسعه در تکنولوژی سنتر کره جنوبی است که تجربیات خود را در خصوص شرایط زندگی، کار و بازدیدهایی که از کارخانجات و نمایشگاه ها داشته بازگو می‌کند.
ایده اولیه پنل های انتقال تجربه، از همایش های تدتاک الهام گرفته شده است. پنل هایی با مدت زمان کوتاه و محدود که به سخنرانی و انتقال تجربه اختصاص داده شده و در نهایت پرسش و پاسخ میان مخاطب و ارائه دهنده را نیز شامل می‌شود.
گفتنی است، این رویداد از آبان سال 1401 برنامه ریزی و برگزار شده و این اولین پنل انتقال تجربه در سال ۱۴۰۲ به شمار می‌رود.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن