دوستدار همه مردم ایران

داستان بُست از سال ۸۷ شروع شد؛ جایی که تصمیم گرفتیم به عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک،‌ لوازم خانگی اقتصادی و باکیفیت تولید کنیم. ما معتقدیم که خانواده‌های ایرانی شایسته‌اند در خانه‌های خود از محصولات باکیفیت و زیبا استفاده کنند؛ محصولاتی با قیمت مناسب که مدت طولانی در چرخه مصرف و کنار خانواده‌ها می‌مانند! این سه کلمه محصولات بُست را به خوبی توصیف می‌کنند: ساده، باکیفیت، بادوام.

محصولات ما با قیمت رقابتی به اقتصاد خانواده و بالارفتن کیفیت زندگی مردم کمک می کنند. طراحی های زیبا و منحصر به فرد محصولات بُست در عین سادگی شان در راستای احترام به ذوق و سلیقه مشتریانی شکل می گیرد که از جایگاه والایی برای ما برخوردارند. از نگاه ما طراحی و نوآوری یک الزام در صنعت لوازم خانگی است که مخاطب آن تمام مردم می باشند. ما بر این باوریم که لوازم خانگی باید هم به لحاظ فناوری و هم به لحاظ زیبایی به روز باشد. لذا کیفیت و زیبایی دو محور عمده در تولید محصولاتی است که هدفش ارتقای کیفیت زندگی برای تمام اقشار جامعه است. بُست می خواهد هر کس با هر ایده و سلیقه ای با استفاده از این محصولات، حس خوبی داشته باشد.

محصولات بادوام بُست،‌ همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت‌نامه‌های لوازم خانگی ایرانی‌ است، عرضه می‌شوند. علاوه بر این، بُست با تمرکز بر تولید ملی، به اشتغال نیروهای متخصص و جوان ایرانی کمک می‌کند.

بُست همراستا با دیگر برندهای انتخاب الکترونیک در تلاش است از طریق اجرای متعهدانه مسئولیت های اجتماعی، جهانی بهتر برای همگان ایجاد کند. جهانی سرشار از زیبایی، رفاه، کیفیت و دوام همراه با حفظ محیط زیست؛

به بالای صفحه بردن