تقدیر وزارت صمت از تلاش‌های انتخاب الکترونیک در حوزه تولید و اشتغالزایی

0Vezarat-1-300x300

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از تلاش‌های انتخاب الکترونیک در حوزه تولید، اشتغالزایی و احیای واحدهای تولیدی تقدیر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، علی رسولیان، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی از تلاش‌های گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در زمینه توسعه پایدار اقتصادی، افزایش اشتغالزایی، تحقق جهش تولید و احیای واحدهای تولیدی به ویژه کارخانه مهیامان تقدیر کرد.
در بخشی از پیام تقدیرنامه معاون وزیر صمت آمده است:
“رشد و توسعه اقتصادی ایران عزیز، مدیون کوشش مستمر جهادگران صنایع کوچک و متوسط است که با صورتگری و اتکاء بر کارآفرینی، نوآوریو فناوری، پویایی صنعتی پایدار، ساخت ایران را صورت واقعیت بخشیده و بر اقتصاد جهانی تاثیرقابل ملاحظه‌ای می‌گذارند.
به همین منظور به پاس قدردانی از تلاش‌های جهادگونه شما در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها که در راه توسعه و آبادانی به خصوص در حوزه پشتیبانی از صنایع کوچک و متوسط در آن شهرک صنعتی نقش آفرینی نموده و گام‌های ارزنده‌ای را برداشته اید، این لوح سپاس تقدیم حضور می‌شود.

 

 

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن