تندیس ملی مدیریت منابع انسانی به انتخاب الکترونیک رسید

سسس-3-600x600

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، به عنوان اولین شرکت از صنعت لوازم خانگی مفتخر به کسب تندیس ملی مدیریت منابع انسانی در پنجمین دوره جایزه ملی 34 هزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی چهارشنبه _20 بهمن‌ماه_ با حضور بیش از 247 شرکت و سازمان برتر دولتی و خصوصی ایرانی در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و در نهایت 44 شرکت برتر موفق به کسب تندیس در سطوح مختلف این جایزه ملی شدند.

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز که پس از بازطراحی فرآیندهای حوزه منابع انسانی براساس استاندارد 34 هزار، تکمیل اظهارنامه و همچنین ارزیابی‌ها و جلسات کانونی با کارکنان که توسط تیم ممیزی این استاندارد در سال جاری صورت پذیرفت توانست در اولین دوره حضور خود در این جایزه ملی موفق به دریافت تندیس ملی مدیریت منابع انسانی شود.

اطلاعات ارائه شده از سوی دبیرخانه این جایزه ملی نشان می‌دهد، تقسیم‌بندی امتیازات در استاندارد 34 هزار مدیریت منابع انسانی، به گونه‌ای است که 20 هزار امتیاز از آن به سطوح بلوغ فرآیندی و 14 هزار امتیاز از آن نیز به بررسی نتایج و نگرش های کارکنان در خصوص متغیرهای بنیادین منابع انسانی از جمله رضایت شغلی، تعهد سازمانی، ماندگاری و عدم تمایل به ترک خدمت، سلامت و بهداشت روانشناختی، اعتیاد به کار و … تعلق دارد.

این جایزه ملی که طی پنج دوره ارزیابی شرکت ها به سازمان‌های برتر در زمینه مدیریت منابع انسانی اهدا می‌شود، مهمترین رویداد مدیریت منابع انسانی و اصلی‌ترین معیار برای سنجش و بهبود فرآیندهای این حوزه است که طی چند سال گذشته، تنها تعداد انگشت شماری از شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی موفق به دریافت تندیس آن شده اند.

سیدحسین میرباقری، معاون سرمایه‌های انسانی انتخاب الکترونیک در این زمینه اظهار کرد: تمرکز بر رشد و تعالی کارکنان و همچنین توسعه مستمر حلقه سرمایه‌های انسانی در زنجیره ارزش انتخاب الکترونیک که گسترده‌ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در غرب آسیا محسوب می‌شود یکی از مهم‌ترین رویکردهای مدیریت منابع انسانی در این گروه صنعتی است.

وی افزود: حرکت بر اساس رویکردهای پیشنهادی استاندارد این جایزه، بخشی از چالش‌های مدیریتی و استراتژیک موجود در معاونت سرمایه‌های انسانی انتخاب الکترونیک را حل کرده و کسب این تندیس، برگ زرین جدیدی در کارنامه افتخارات انتخاب الکترونیک است.

میرباقری با بیان اینکه شرکت در این جایزه ملی مستلزم ارزیابی دقیق فرایندهای یکپارچه مدیریت منابع انسانی است، تصریح کرد: این جایزه هرساله از سوی جمعی از نخبگان حوزه مدیریت منابع انسانی مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: انتخاب الکترونیک با توجه به نقشه راه معاونت سرمایه‌های انسانی ، پروژه‌های تحولی جدیدی را برای سال آتی تعریف کرده و امیدواریم بتوانیم در سال آینده همزمان با افزایش حجم اشتغالزایی در دو شکل مستقیم و غیرمستقیم، نقش مهمی در توسعه منابع انسانی متخصص و جوان ایرانی داشته باشیم.

 

 

 

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن