چهارمین “نمایشگاه کار” با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

چهارمین “نمایشگاه کار” با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد

چهارمین نمایشگاه ملی کار ایران با حمایت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک (بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران) برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، این نمایشگاه در روزهای چهاردهم الی شانزدهم بهمن‌ماه در محل بوستان گفتگوی تهران با اهتمام ویژه به دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت برگزار شد و فعالیت غرفه اختصاصی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز که به عنوان حامی اصلی در این نمایشگاه شرکت کرده بود با استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان همراه بود.

در طی سه روز فعالیت غرفه اختصاصی انتخاب الکترونیک در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان با شرایط و رویکردهای اشتغال در زنجیره ارزش بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران و نیازهای این گروه صنعتی در زمینه مشاغل مختلف و منابع انسانی آشنا شدند.

همچنین در روز پایانی این رویداد کریمی، معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بازدیدی از غرفه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و نشست مشترک با مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نسبت به رشد افزون و توسعه این گروه صنعتی ابراز امیدواری و بر لزوم برداشته شدن موانع تولید در صنعت لوازم خانگی، تاکید کرد.

سید حسین میرباقری، معاون سرمایه‌های انسانی در انتخاب الکترونیک معتقد است؛ استفاده از ظرفیت پلتفرم‌های نوین حوزه کسب و کار و کارجویی، نقش مهمی در تامین منابع انسانی مورد نیاز  بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران دارد و حضور در نمایشگاه کار یکی از بسترهایی است که می‌تواند ارتباطات دوجانبه سازمان‌یافته‌ای میان کارجو و این گروه صنعتی ایجاد کند.

وی در گفتگو با اصحاب رسانه در حاشیه اختتامیه چهارمین نمایشگاه کار ایران، افزود: اشتغالزایی پایدار به عنوان یک رمز موفقیت همواره در دستور کار انتخاب الکترونیک بوده و بخش مهمی از اهداف این گروه صنعتی بر مبنای اشتغالزایی و کارآفرینی در مسیر تحقق اقتصاد مولد ایران تعریف شده است.

میرباقری اضافه کرد: خوشبختانه شاهد استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه انتخاب الکترونیک در چهارمین نمایشگاه کار ایران بودیم و امیدواریم با توجه به حجم رزومه‌های دریافتی بتوانیم بخشی از نیاز خود در زمینه منابع انسانی را با استعدادها و نخبگان حاضر در این نمایشگاه پاسخ دهیم.

 

 

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن