چهارمین “نمایشگاه کار” با حمایت انتخاب الکترونیک برگزار شد

sss-1-600x600

چهارمین نمایشگاه ملی کار ایران با حمایت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک (بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران) برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، این نمایشگاه در روزهای چهاردهم الی شانزدهم بهمن‌ماه در محل بوستان گفتگوی تهران با اهتمام ویژه به دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت برگزار شد و فعالیت غرفه اختصاصی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز که به عنوان حامی اصلی در این نمایشگاه شرکت کرده بود با استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان همراه بود.

در طی سه روز فعالیت غرفه اختصاصی انتخاب الکترونیک در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان با شرایط و رویکردهای اشتغال در زنجیره ارزش بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران و نیازهای این گروه صنعتی در زمینه مشاغل مختلف و منابع انسانی آشنا شدند.

همچنین در روز پایانی این رویداد کریمی، معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بازدیدی از غرفه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و نشست مشترک با مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نسبت به رشد افزون و توسعه این گروه صنعتی ابراز امیدواری و بر لزوم برداشته شدن موانع تولید در صنعت لوازم خانگی، تاکید کرد.

سید حسین میرباقری، معاون سرمایه‌های انسانی در انتخاب الکترونیک معتقد است؛ استفاده از ظرفیت پلتفرم‌های نوین حوزه کسب و کار و کارجویی، نقش مهمی در تامین منابع انسانی مورد نیاز  بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران دارد و حضور در نمایشگاه کار یکی از بسترهایی است که می‌تواند ارتباطات دوجانبه سازمان‌یافته‌ای میان کارجو و این گروه صنعتی ایجاد کند.

وی در گفتگو با اصحاب رسانه در حاشیه اختتامیه چهارمین نمایشگاه کار ایران، افزود: اشتغالزایی پایدار به عنوان یک رمز موفقیت همواره در دستور کار انتخاب الکترونیک بوده و بخش مهمی از اهداف این گروه صنعتی بر مبنای اشتغالزایی و کارآفرینی در مسیر تحقق اقتصاد مولد ایران تعریف شده است.

میرباقری اضافه کرد: خوشبختانه شاهد استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان از غرفه انتخاب الکترونیک در چهارمین نمایشگاه کار ایران بودیم و امیدواریم با توجه به حجم رزومه‌های دریافتی بتوانیم بخشی از نیاز خود در زمینه منابع انسانی را با استعدادها و نخبگان حاضر در این نمایشگاه پاسخ دهیم.

 

 

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن