گروه انتخاب موفق به کسب برترین جایزه در حوزه مسئولیت اجتماعی شد

سسس-5-600x600

گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب موفق شد در فرآیند ارزیابی چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی به بالاترین رتبه مسئولیت اجتماعی در حوزه جامعه دست پیداکند.

بر اساس این گزارش چهارمین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی روز شنبه _31 اردیبهشت‌ماه_ با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارائی و تعدادی دیگر از مقامات ارشد کشور در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

در این رویداد که با شرکت 70 مجموعه و بنگاه بزرگ اقتصادی کشور از جمله گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب، فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، شرکت نفت پارس، بانک مسکن و .. برگزار شد، بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در فرآیند سنجش عملکرد بنگاه‌های اقتصادی، گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب موفق به دریافت برترین سطح چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی پس از بررسی کمیته داوران و بر اساس شاخص‌های استاندارد بین المللی و ملی شد.

بر این اساس گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب یکی از بنگاه‌های اقتصادی بزرگ در بخش خصوصی اقتصاد ایران است که همواره با تاکید بر لزوم ارائه خدمات به عموم مردم و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، بخشی از فرایندهای اختصاصی و درآمدهای حاصل از فعالیت‌های اقتصادی خود را صرف این امر کرده است.

از جمله مهم‌ترین اقدامات گروه انتخاب در این زمینه می‌توان به راه‌اندازی موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان (مکسا) و ارائه رایگان خدمات طب تسکینی به افراد مبتلا به سرطان، کمک و اهدای لوازم‌خانگی به آسیب‌دیدگان سیل و زلزله، آزادی زندانیان غیر عمد، فعالیت‌ها در حوزه عدالت آموزشی و درمانی و … اشاره کرد.

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن