ما مفتخریم که مجموعه‌ای از مزایا را ارائه می‌کنیم تا روز به روز خانواده ای منسجم تر و شکوفاتر داشته باشیم.

مزایای رفاهی

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به منظور جبران خدمات پرسنل توانمند خود اقدام به ارائه طرح های متعددی برای ایجاد انگیزه و وفاداری در کارکنان کرده است که از جمله آن ها می توان به طرحی مبنی بر طرح شبنم اشاره کرد. در این طرح کارکنان سازمان علاوه بر حقوق و دستمزد از سایر مزایای رفاهی مالی و غیر مالی که اغلب نامشهود است بهره مند می شوند. این بسته که به بسته جبران خدمات گروه انتخاب معروف است دربرگیرنده چهار بعد اصلی است:

پرداخت مبتنی بر شغل

اولین مؤلفه مهم در مدل جامع جبران خدمت، جایگاه شغلی است. در پرداخت مبتنی بر شغل، حقوق کارکنان براساس وظایف و کارهایی که به آنها اختصاص داده شده(بدون توجه به مهارتهایی که دارند)پرداخت می شود. به عبارت دیگر، پرداخت بر اساس شغل است و نه شخص.

پرداخت مبتنی بر شاغل

دومین مؤلفه مهم در این مدل، پرداخت مبتنی بر شاغل می باشد. در این مؤلفه، پرداخت ها با عمق یا وسعت مهارت ها، توانایی ها، شایستگی ها و دانش تخصصی شخصی پیوند داده می شود. به عبارت دیگر، پرداخت ها به شخص (شاغل)متصل می گردد. این مؤلفه تعیین کننده مسیر پیشرفت شغلی کارکنان است.

پرداخت مبتنی بر عملکرد

سومین مؤلفه موثر بر جبران خدمات، عملکرد می باشد. پرداخت مبتنی بر عملکرد، یک سیستم پاداش مالی برای کارکنان است که در آن بخشی از جبران خدمات آنها مربوط به نحوه ارزیابی عملکرد آنها است. معیارهای طرح پرداخت عملكرد محور در گروه انتخاب براساس عملكرد فردی، گروهی و سازمانی است. انواع پرداخت های عملکرد محور در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک شامل کارانه، پاداش فردی، پاداش گروهی، پاداش پایان سال و پورسانت می باشد.

پرداخت مبتنی بر عضویت

چهارمین مؤلفه مهم در مدل جامع جبران خدمات انتخاب الکترونیک، عضویت می باشد. کارکنان با عضویت در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک می توانند از بسته رفاهیات گروه استفاده نمایند. در بسته رفاهیات مولفه هایی همانند انواع بیمه، هدایای سالروز تولد، ازدواج، تفریحات ورزشی، کمک هزینه سفر، بن رستوران، بسته های رفاهی و … وجود دارد. در بسته رفاهیات انواع بسته های مناسبتی طراحی شده در مناسبت هایی همانند عید نوروز، شب یلدا، ماه رمضان و … میان پرسنل توزیع می گردد.

مزایای پزشکی

انتخاب دسترسی به برنامه های پزشکی زیادی برای کارکنان فراهم ساخته که شامل معاینات طب کار و ادواری، بیمه سلامت و تکمیلی برای کارکنان و خانواده های شان می باشد. هدف ما حفظ سلامتی و تندرستی نیروی انسانی ما است.

تهیه پرونده پزشکی برای کارکنان

در معرض ریسک سلامتی

انتخاب الکترونیک با شناسایی کارکنانی که در معرض خطر سلامتی در رابطه با بیماری های زمینه ای(قند خون، چربی خون، تیروئید و…) هستند این امکان را فراهم ساخته که برنامه های کنترل و درمان برایشان فراهم سازد.

حمایت از بیماران مبتلا به سرطان

انتخاب الکترونیک با راه اندازی مرکز کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) خدمات حمایتی و تسکینی به بیماران و خانواده های شان ارائه می کند. این مرکز اولین مرکز تسکینی و حمایتی از بیماران مبتلا به سرطان در ایران می باشد.

تسهیلات مالی

ما در انتخاب الکترونیک مجموعه ای از مزایای مالی را ارائه می کنیم تا به کارکنان در برنامه ریزی صحیح زندگی خانوادگی کمک کنیم.

مزایای سرمایه های انسانی

شهروندان و مسئولان شهر انتخاب همواره از حضور افراد متخصص و نخبه در زمینه های گوناگون استقبال کرده اند و زمینه های علمی و تکنولوژیکی را برای بروز و ظهور توانمندی ها و  ظرفیت های علمی کشور فراهم نموده و در راستای ارتقا ارزش ایجادی برای شهروندان و فراهم نمودن فضای کاری سالم و مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز گام برداشته اند. 

در شهر انتخاب ما با تکیه به ارزش های سازمانی در حوزه سرمایه های انسانی و برند کارفرمایی در راستای گسترش فضای دوستی و همدلانه، رشد و اعتلای خانواده انتخاب گام بر میداریم؛ باورهای ما در این مسیر شامل موارد ذیل می باشند:

جوان‌گرایی

استفاده از نیروی جوان و کارآمد در انتخاب الکترونیک در مناصب اصلی و تاثیرگذار همواره از دغدغه‌های اصلی ما بوده و به همین دلیل تمامی تلاش ما در مجموعه فراهم کردن زمینه‌های لازم برای استفاده از تجربه ی شهروندان و همراهان با سابقه و نمونه ی شهر انتخاب و انتقال آن به نیروهای جوان است تا در زمانی مناسب و نه‌چندان طولانی این افراد پذیرای مسئولیت های اجرایی اصلی و خطیر انتخاب الکترونیک شوند. ما معتقدیم ترکیبی از تجربه و تخصص نیروهای کارآزموده و همچنین انرژی و تخصص سرمایه های جوان می تواند مسیر را هموارتر نموده و توان اجرایی و عملیاتی انتخاب الکترونیک را در راستای رشد و تعالی چندین برابر نماید.

بهره گیری از دانشمندان ایرانی

ما معتقدیم همکاری با بهترین‌های میهن عزیزمان نیازمند داشتن بستری مناسب و پویا است؛ بنابراین فراهم نمودن بستری مناسب که بتوان برای همکاری با استعدادها، نخبه‌ها و متخصصین داخلی از آن استفاده کرد همواره در دستور کار مسئولان شهر انتخاب بوده است. ایجاد چنین بستری،‌ توانسته به حضور،‌ همکاری مشارکتی و طولانی‌مدت با تعداد زیادی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی منجر شود و زمینه‌ای برای حضور و ماندگاری آن‌ها را در کشور فراهم نماید. ما همواره به توسعه چنین زیرساخت‌ها و فضایی در شهر انتخاب معتقد و پایبندیم. برخی از اقدامات انتخاب الکترونیک در این راستا شامل توسعه زیر ساختی و منابع انسانی بخش تحقیق و توسعه، راه اندازی مرکز اسنوا تک، راه اندازی آزمایشگاه های تخصصی اکرودیته، محصول و… می باشد.

محیط کاری سالم و خلاقانه

در شهر انتخاب، همدلی، خلاقیت و نوآوری ارزش محسوب می شود. بنابراین انتخاب الکترونیک با توجه به پیشتازی در تولید محصولات مبتنی بر دانش روز و تکیه بر ارزش های سازمانی خود، همواره به فراهم نمودن بستری مناسب جهت شکوفایی و بهره گیری از خلاقیت و نبوغ سرمایه های انسانی و همچنین بستری سالم در راستای حفظ ارزش ها و کرامت های انسانی پایبند بوده است. ما معتقدیم فراهم نمودن فضایی سالم و خلاقانه موجب آرامش ذهنی و نبوغ شهروندان شده و این آرامش خاطر می تواند به بهره گیری حداکثر از ظرفیت های سرمایه انسانی منجر شود.

بسترسازی تجربه برای فارغ التحصیلان

انتخاب الکترونیک همواره با آغوش باز فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور را پذیرفته و فضای آموزشی و کاری مناسب و خلاقانه در اختیار آن‌ها قرار داده است. مهم‌ترین موضوع برای این افراد امکان کسب تجربه در بخش‌های مختلف شهر انتخاب است. ما معتقدیم این افراد باتجربه کم ولی اشتیاق زیادی که در انجام وظایف محوله و پروژه ها دارند می‌توانند در کنار دانش، تجربه کسب کرده و به توسعه فردی خود کمک نموده و همچنین شهر انتخاب از توان و انرژی این افراد بهره‌مند شود.

به بالای صفحه بردن