انتخاب الکترونیک، واحد پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری شناخته شد

IMG_3717-01-600x600

تندیس زرین اجلاس ملی تقدیر از واحدهای پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری به معاونت کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید.


به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، این اجلاس سه شنبه _18 مهرماه_ با حضور جمعی از مقامات ستادی وزارت صنعت، معدن و تجات و همچنین کارشناسان و فعالان حوزه کیفیت و نوآوری در محل سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد.
محمدرضا پهلوان زاده، معاون کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بی شک این جایزه حاصل زحمات شبانه روزی و بی‌شائبه تیم نخبه معاونت کیفیت انتخاب الکترونیک در مسیر ارتقاء سطح کیفی محصولات برندهای وابسته به این گروه صنعتی است.
وی افزود: امروز انتخاب الکترونیک به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت پیشران نه تنها خدمات پس از فروش مطمئن و باکیفیتی به مصرف کنندگان برندهای وابسته به خود می‌دهد بلکه محصولات آن از کیفیت تراز جهانی برخوردار است و قابلیت اطمینان به عنوان یک مزیت برجسته رقابتی در این گروه صنعتی، شناخته می‌شود.
معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به رشد و توسعه پرسرعت این گروه صنعتی در سال‌های اخیر، تصریح کرد: در واقع در حال گذار از نسل سوم به نسل چهارم کیفیت، بسیاری از چارچوب‌های فنی و فرایندهای زیرساختی کیفیت در انتخاب الکترونیک بر اساس استانداردهای روز دنیا و سیاستگذاری‌های رقابتی تنظیم شده است.
پهلوان زاده اضافه کرد: تحقق این استانداردها در کیفیت محصولات برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک (اسنوا، دوو و بُست) تنها با تکیه بر توانمندی دانشمندان داخلی و تیم نخبه معاونت کیفیت محقق شده که شعار آن کیفیت در تراز جهانی و جهانی سازی صنعت است.
وی ادامه داد: ما در مسیر تبدیل صنایع ایران به لوکوموتیوهای نظام اقتصادی و توسعه دانش فنی صنعت لوازم خانگی ایران، سعی می‌کنیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی انتخاب الکترونیک و به عنوان رهبر این صنعت، تولیدکننده دانش و علم مورد نیاز برای ارتقاء سطح فناوری و تکنولوژی در صنعت لوازم خانگی باشیم.
معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به استفاده از چارچوب‌های اروپایی اسمارت فکتوری در کارخانجات این گروه صنعتی، خاطرنشان کرد: امروز انتخاب الکترونیک نه تنها در عرصه ملی امتحان خود را پس داده بلکه در عرصه‌های جهانی نیز نقش آفرینی می‌کند. مراجع صادراتی شاخص دنیا انتخاب الکترونیک و سایر برندهای وابسته به آن و محصولات آنها را به عنوان محصولات و برندهای با کیفیتی می‌شناسند که قابل رقابت با رقبای اروپایی و خارجی هستند.

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن