انتخاب الکترونیک، واحد پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری شناخته شد

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتخاب الکترونیک، واحد پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری شناخته شد

تندیس زرین اجلاس ملی تقدیر از واحدهای پیشرو در حوزه کیفیت و نوآوری به معاونت کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک رسید.


به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، این اجلاس سه شنبه _18 مهرماه_ با حضور جمعی از مقامات ستادی وزارت صنعت، معدن و تجات و همچنین کارشناسان و فعالان حوزه کیفیت و نوآوری در محل سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد.
محمدرضا پهلوان زاده، معاون کیفیت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بی شک این جایزه حاصل زحمات شبانه روزی و بی‌شائبه تیم نخبه معاونت کیفیت انتخاب الکترونیک در مسیر ارتقاء سطح کیفی محصولات برندهای وابسته به این گروه صنعتی است.
وی افزود: امروز انتخاب الکترونیک به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت پیشران نه تنها خدمات پس از فروش مطمئن و باکیفیتی به مصرف کنندگان برندهای وابسته به خود می‌دهد بلکه محصولات آن از کیفیت تراز جهانی برخوردار است و قابلیت اطمینان به عنوان یک مزیت برجسته رقابتی در این گروه صنعتی، شناخته می‌شود.
معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به رشد و توسعه پرسرعت این گروه صنعتی در سال‌های اخیر، تصریح کرد: در واقع در حال گذار از نسل سوم به نسل چهارم کیفیت، بسیاری از چارچوب‌های فنی و فرایندهای زیرساختی کیفیت در انتخاب الکترونیک بر اساس استانداردهای روز دنیا و سیاستگذاری‌های رقابتی تنظیم شده است.
پهلوان زاده اضافه کرد: تحقق این استانداردها در کیفیت محصولات برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک (اسنوا، دوو و بُست) تنها با تکیه بر توانمندی دانشمندان داخلی و تیم نخبه معاونت کیفیت محقق شده که شعار آن کیفیت در تراز جهانی و جهانی سازی صنعت است.
وی ادامه داد: ما در مسیر تبدیل صنایع ایران به لوکوموتیوهای نظام اقتصادی و توسعه دانش فنی صنعت لوازم خانگی ایران، سعی می‌کنیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی انتخاب الکترونیک و به عنوان رهبر این صنعت، تولیدکننده دانش و علم مورد نیاز برای ارتقاء سطح فناوری و تکنولوژی در صنعت لوازم خانگی باشیم.
معاون کیفیت انتخاب الکترونیک با اشاره به استفاده از چارچوب‌های اروپایی اسمارت فکتوری در کارخانجات این گروه صنعتی، خاطرنشان کرد: امروز انتخاب الکترونیک نه تنها در عرصه ملی امتحان خود را پس داده بلکه در عرصه‌های جهانی نیز نقش آفرینی می‌کند. مراجع صادراتی شاخص دنیا انتخاب الکترونیک و سایر برندهای وابسته به آن و محصولات آنها را به عنوان محصولات و برندهای با کیفیتی می‌شناسند که قابل رقابت با رقبای اروپایی و خارجی هستند.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن