تحول و دگرگونی، توسعه و افزایش تولید در انتخاب الکترونیک

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

تحول و دگرگونی، توسعه و افزایش تولید در انتخاب الکترونیک

معاون دادستان کل کشور،‌ نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس، دو تن از اعضای کمیسیون صنایع مجلس و‌ سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از خطوط تولید گروه صنعتی انتخاب الکترونیک بازدید کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی‌ در بازدید از خطوط تولید این گروه صنعتی گفت: تحول و دگرگونی، توسعه و افزایش تولید این مجموعه در سایه تحریم‌ها بوده است.

وی افزود: خوشبختانه تحریم‌ها این فرصت را برای این مجموعه داخلی ایجاد کرده است تا در راستای منویات رهبر انقلاب اسلامی ‌به رونق تولید و جهش تولید برسد، از سوی دیگر مصادیق اقتصاد مقاومتی را در این مجموعه شاهد هستیم.

روح‌الله جانی‌عباسپور گفت: براساس قانون اساسی، مجلس دو کار را در این حوزه می‌تواند انجام دهد که یکی در بحث قانون‌گذاری و دیگری نظارت بر اجرای قانون است.

وی با بیان اینکه قانون ثبت شناسه کالا در کشور وجود دارد، اظهار کرد: متاسفانه این قانون در مجلس هفتم تصویب و بعد به آن پرداخته شده است، اما واقعیت این است که دولت در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا اقدامات درستی انجام نداده است. جانی عباسپور در خصوص سامانه ثبت شناسه کالا گفت: اگر دولت این سامانه را راه انداخته باشد، امروز نباید شاهد قاچاق لوازم خانگی در کشور باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ‌ادامه داد: در این خصوص نظارت جدی بر اجرای قانون ضرورت دارد و مجلس به طور جدی به دنبال این است که نقش نظارتی خود را ایفا کند.

وی گفت: مجلس در بحث قاچاق کالا، رفع موانع تولید و… مسیر خود را پیدا کرده و اقدامات اساسی را در این زمینه انجام می‌دهد.

افزایش تولید «انتخاب الکترونیک» در سایه تحریم‌ها

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

به بالای صفحه بردن