انتخاب الکترونیک؛ پیشروی خدمات پس از فروش در ایران

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتخاب الکترونیک؛ پیشروی خدمات پس از فروش در ایران

رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب به نمایندگی از هلدینگ لوازم خانگی این مجموعه (انتخاب الکترونیک) نهمین تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را از رئیس این سازمان دریافت کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، عباس تابش، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وتولیدکنندگان در سفری یک روزه به استان اصفهان نهمین تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را به پاس یک‌سال تلاش بی‌شائبه در حوزه رضایت مشتریان به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک تقدیم کرد.

تابش پس از این با حضور در نشست مشترک مدیران ارشد گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، این موفقیت را گامی جدید در راستای افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از صنعت لوازم خانگی ایران برشمرد و گفت: گروه انتخاب به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده لوازم خانگی در کشور از سطح رضایتمندی مطلوبی در میان مشتریان و مصرف‌کنندگان برندهای خود برخوردار است.

وی با اشاره به میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، افزود: بی‌شک انتخاب الکترونیک یکی از طلایه‌داران عرصه خدمات پس از فروش در کشور است که توانسته با اشتغالزایی برای بیش از هشت هزارنفر، گامی جدید در صنعت پیشران لوازم خانگی ایران بردارد.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد: سرمایه اجتماعی بدست آمده از اعتماد مشتریان به خدمات پس از فروش محصولات برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، قابل قیمت‌گذاری نیست و تمرکز بر ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به مشتریان بخش مهمی از زنجیره ارزش این مجموعه محسوب می‌شود.

امیر پاشا پیدایش، مدیرعامل شبکه گسترده خدمات پس از فروش گروه صنعتی انتخاب الکترونیک نیز در این نشست با تاکید بر تمرکز گروه انتخاب بر ضرورت رضایت مشتریان، تصریح کرد: انتخاب الکترونیک به عنوان پرچمدار صنعت پیشران لوازم خانگی ایران، گستره خدمات پس از فروش خود در کشور را به میزان قابل توجهی افزایش داده و می‌کوشد تا با اهتمام به ضرورت‌های زمانی، خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی برندهای وابسته به انتخاب الکترونیک را در اولین فرصت ارائه نماید.

رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در پایان این نشست مشترک به همراه رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب و مدیرعامل شبکه خدمات پس از فروش انتخاب الکترونیک از مرکز ارتباط با مشتریان گروه انتخاب بازدید کرد.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن