انتخاب هلدینگ دکا به‌عنوان واحد نمونه برتر در سی و پنجمین جشنواره امتنان

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتخاب هلدینگ دکا به‌عنوان واحد نمونه برتر در سی و پنجمین جشنواره امتنان

هلدینگ لجستیک دکا در سی و پنجمین جشنواره “امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان” به‌عنوان واحد نمونه و برتر، انتخاب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دکا، هومن پشنگیان، مدیرعامل هلدینگ دکا لوح تقدیر و تندیس واحد نمونه را از دست مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

این رویداد به مناسبت روز جهانی کارگر، با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران و واحدهای اقتصادی نمونه با حضور بیش از 300 نفر از نمایندگان جامعه کار و تولید استان، نمایندگان جامعه کارگری، پیشکسوتان صنعت، مسئولان استانی و کشوری و با حضور مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.

رئیس کانون کارفرمایان کشور، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، رئیس کانون شورای اسلامی کار استان و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری اصفهان از سخنرانان این مراسم بودند.

هومن پشنگیان، مدیرعامل هلدینگ دکا درباره کسب این افتخار گفت: خرسندیم که تلاش‌های کارشناسان و مدیران هلدینگ دکا بار دیگر به ثمر نشست. هلدینگ دکا در سی و پنجمین جشنواره “امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان” که به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شد، به عنوان واحد نمونه برتر استان، معرفی و انتخاب شد. خوشحالیم که نام دکا در این جشنواره نیز درخشید و در کنار دیگر مجموعه‌ها در شاخص‌هایی از جمله بهره‌وری، نوآوری، ارتقای خدمات، مسئولیت اجتماعی، کارفرمای سلامت‌محور و … مورد داوری و ارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد: جامعه کار و تولید، خط مقدم همه فعالیت‌های اقتصادی است. امیدواریم همچنان با ایجاد محیط‌های سالم، پویا و پرانگیزه، روز به روز به ارتقای بهره‌وری این حوزه کمک کرده و در عمل قدردان همه کارگران شایسته و پرتلاش باشیم.

به بالای صفحه بردن