اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از گروه صنعتی انتخاب به دلیل تلاش در ارتقای هویت ایرانی، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه برند کارفرمایی قدردانی به عمل آمد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، دراین آیین که مجتبی توانگر، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس؛ هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت؛ ولی‌الله فاطمی، بنیان‌گذار گروه توسن؛ رضا قربانی، مؤسس کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار و علیرضا کشاورز، دبیر نصر تهران حضور داشتنند ضمن تقدیر از سه کسب‌وکار برگزیده در حوزه منابع انسانی، شامل: «گروه صنعتی انتخاب»، «دیجی‌کالا» و «ایرانسل» به آنها تندیس ویژه «برند کارفرمایی» اهدا شد.

محمدحسین فهیمی، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در این رویداد طی سخنانی کوتاه با اشاره به اینکه بحث برند و برندینگ حلقه مفقوده صنعت کشور بوده و هست، اظهار کرد:

اهمیت توسعه برند در آن است که در دنیا کشورهای مختلف را با برندهای مطرح آن کشور می‌شناسند و باید در آینده‌ای نزدیک هر زمان نام یکی از برندهای کشور شنیده شد، نام ایران در خاطر مجسم شود

همچنین کمال ریاضی، نماینده برند دیجی‌کالا در این مراسم گفت: «در ایران برندهای بسیار خوبی وجود دارند که با وجود تمام مشکلات و چالش‌ها، روی پای خود ایستاده‌اند و با قدرت در حال پیشروی و ساختن هستند. امیدوارم بیشتر شاهد این دست برنامه‌ها باشیم و از این برندها تقدیر شود تا انگیزه‌ای برای ادامه فعالیت‌ آنها باشد.»

رضا موحدیان نماینده برند ایرانسل نیز ضمن تشکر از مجموعه راه‌کار و بانک تجارت گفت: «ایرانسل، همان‌طور که در بسیاری از اتفاقات پیشرو بوده، در برند کارفرمایی هم پیشرو است. به‌عنوان یک کارمند آرزو دارم شرکت‌ها روزبه‌روز بیشتر به سمت ارتقای برند کارفرمایی خود بروند و این اتفاقات باعث شود کسب‌وکارها بمانند و بسازند.»

گفتنی است، اولین رویداد «برند کارفرمایی» از سلسله رویدادهای کارخانه نوآوری رسانه «راه‌کار» است که تلاش می‌کند مدیران مرتبط با برند کارفرمایی در کسب‌وکارهای مختلف ایرانی از جمله اکوسیستم نوآوری کشور را گرد هم آورده و شرایطی را فراهم کند که بهترین‌ها و مؤثرترین تجربه‌ها به اشتراک گذاشته شوند. برند کارفرمایی، همان هویت سازمان است که فرهنگ سازمانی، منش، سیاست‏‌ها و باورهای یک کارفرما، آن را به مرور زمان می‎سازد و به معنای ارزشی است که افراد، برای این شرکت و کیفیت محیط کاری آن، قائل هستند.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

برگزاری دوره تخصصی دانشگاه هاروارد برای 30 هزار نخبه ایرانی

برای اولین بار در ایران، دوره CS50 دانشگاه هاروارد، برای 30 هزار دانشجو و نخبه …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن