جریان نوآوری با رویداد “انتخاب شو 3”

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

جریان نوآوری با رویداد “انتخاب شو 3”

ایده‌های برگزیده رویداد “انتخاب شو3” به همت تیم‌های توسعه محصول دپارتمان تحقیق و توسعه گروه انتخاب الکترونیک در حال پیاده‌سازی است که با تکمیل این فرآیند، محصولاتی نوآورانه و با کیفیت بهتر به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، “انتخاب شو” یک رویداد ایده‌پردازی است که با هدف نوآوری، بهبود کیفیت محصولات لوازم خانگی و افزایش رضایت خاطر مشتریان توسط تیم نوآوری اسنواتک برگزار می‌شود. دوره سوم این رویداد با رویکرد جذب ایده از تکنسین‌های گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و با همکاری معاونت‌های تحقیق و توسعه و مراقبت از مشتری در تیرماه 1402 برگزار شد. از مهم‌ترین اهداف برگزاری رویداد “انتخاب شو 3” تداوم پویش نوآوری در سازمان، کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتریان، شناسایي و معرفي استعدادهاي شاخص و ناب در میان تکنسین‌ها، تشویق و ترغیب آن‌ها به ایده پردازی و نوآوری و استفاده از ایده‌های موجود به منظور ارتقای کیفی محصولات لوازم خانگی بوده است.

در این رویداد، تکنسین‌های سراسر کشور ایده‌های خود را در قالب 8 محور و از طریق سامانه مدیریت ایده Open Snowa ارسال نمودند. ارزیابی ایده‌های ارسالی در کارگروه‌های تخصصی و با شرط امکان پیاده‌سازی ایده‌ها انجام و در روز اختتامیه این رویداد، 11 نفر به عنوان برگزیدگان اولیه انتخاب و با داوری نهایی 3 نفر به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی شدند. هم اکنون، ایده‌های برگزیده در حال پیاده‌سازی است که با تکمیل این فرآیند، محصولاتی نوآورانه و با کیفیت مطلوب به بازار عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است “انتخاب شو” یک رویداد ایده پردازی است که با هدف نوآوری، بهبود کیفیت محصولات لوازم خانگی و افزایش رضایت خاطر مشتریان توسط تیم نوآوری اسنواتک برگزار می‌شود. نخستین رویداد “انتخاب شو” با هدف جذب ایده از تکنسین‌های گروه و دوره دوم این رویداد با تمرکز بر نیروهای فروش گروه صنعتی انتخاب، پیش از این برگزار شده بود.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن