اطلاعیه رسمی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک درباره اطلاع‌رسانی نادرست حادثه آتش‌سوزی 30 مردادماه

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

اطلاعیه رسمی گروه صنعتی انتخاب الکترونیک درباره اطلاع‌رسانی نادرست حادثه آتش‌سوزی 30 مردادماه

صبح روز دوشنبه سی‌ام مرداد ماه ۱۴۰۲، در یکی از سوله‌های شرکت حایرفام قائم واقع در شهرک صنعتی مورچه‌ خورت اصفهان حادثه آتش‌سوزی محدودی اتفاق افتاد که بلافاصله با حضور نیروهای خدوم آتش‌نشانی اصفهان و شاهین‌شهر عملیات اطفای حریق انجام شد.

لازم به ذکر است آتش‌سوزی مذکور در یکی از سوله‌های شرکت حایرفام قائم که یک کارخانه تولید فوم‌های صنعتی و بسته‌بندی، تولید بلوک‌های سقفی و دیوارهای پیش‌ساخته است رخ داده و اساساً این شرکت در زمره تولید کنندگان لوازم خانگی قرار ندارد. اما به دلیل گستردگی فعالیت گروه انتخاب الکترونیک و وجود مجموعه‌های متعدد این گروه در شهرک صنعتی مورچه‌ خورت اصفهان، متأسفانه برخی رسانه‌ها به دلیل شتاب و عجله در اطلاع‌رسانی سریع خبر، دچار اشتباه شده و با انتشار تصاویر و ویدئوهای نادرست این حادثه را به گروه انتخاب الکترونیک و برند اسنوا ارتباط دادند که بعضاً نیز از اخبار قدیمی در فضای مجازی کپی‌برداری شده است.

با این وجود گروه صنعتی انتخاب ضمن تشکر و قدردانی از مرکز آتش‌نشانی شاهین‌شهر و اصفهان اعلام می‌دارد، خطوط تولید این مجموعه بزرگ صنعتی هیچ‌گونه اختلال یا توقفی در فرایندهای تولید و توزیع نداشته و تمام خطوط کماکان با ظرفیت کامل، فعال و مشغول به کار است. گروه انتخاب الکترونیک حق پیگرد قانونی در خصوص انتشار اخبار نادرست در این خصوص را برای خود محفوظ خواهد داشت.

به بالای صفحه بردن