رزم حسینی: جهش تولید در اسنوا اتفاق افتاده است

Untitled-2

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: بر اساس گزارش ارائه شده، کارخانه اسنوا، سه شیفته کار می کند؛ آن جهش تولیدی که مد نظر مقام معظم رهبری بوده، در اینجا اتفاق افتاده است.

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: بر اساس گزارش ارائه شده، کارخانه اسنوا، سه شیفته کار می کند؛ آن جهش تولیدی که مد نظر مقام معظم رهبری بوده، در اینجا اتفاق افتاده است.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، علیرضا رزم حسینی، جمعه_۲۱ آذرماه در حاشیۀ افتتاح پروژه های گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، با بیان اینکه لوازم خانگی یکی از لوازم ضروری زندگی مردم است، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قبل از تحریم، شرکت هایی در ایران بودند که عمدتا به صورت مونتاژ فعالیت می کردند. بعد از تحریم این شرکت ها رفتند و یک فرصت طلایی برای شرکت های داخلی از جمله شرکت اسنوا که امروز از آن بازدید کردیم ایجاد شد و براساس گزارش مدیرعامل، تولید آنها نسبت به قبل هشت برابر افزایش پیدا کرده و عمق ساخت داخل را نیز تا ۸۵ درصد افزایش داده است.

وی ادامه داد: این نشان می دهد که بالاخره اگر تحریم ها فشارهایی در اقتصاد کلان ایجاد کرده، در اقتصاد مربوط به برخی محصولات موثر بوده و تولید و کیفیت آن را افزایش داده است. سیاست وزارت صمت هم تقویت این بنگاه هاست.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطر نشان کرد: بر اساس گزارش ارائه شده، کارخانه اسنوا، سه شیفته کار می کند؛ آن جهش تولیدی که مد نظر مقام معظم رهبری بوده، در اینجا اتفاق افتاده است و در بحث خودرو نیز تا پایان سال اتفاق می افتد. همانطور که در حوزه صنعت پیشرفت داشته ایم در حوزه معدن نیز داشته ایم و سیاستمان هم حمایت از صنعت و تولید است.

رزم حسینی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید این حمایت شامل چه مواردی است؟ گفت: همین که مانع تراشی نکنیم کار بزرگی کرده ایم. برای کنترل بازار نیز سعی می کنیم اگر تحریم برطرف شد محصول های ساخت داخل را در اولویت قرار بدهیم و به کالاهایی که مشابه آن داخل تولید می شود مجوز واردات ندهیم. این سیاست راهبردی نظام است و توصیه می کنم اگر شرکت ها تسهیلاتی نیاز دارند خود را تحت فشار بانک قرار ندهند چون بازار سرمایه برای تامین مالی شرکت های بزرگ بهترین جاست.

وی مشتری را تاج سری برای تولید کننده دانست و اظهار کرد: مردم به دنبال خرید هستند و فروش هر تولید کننده نیز مبتنی بر مشتری است پس شرکت های لوازم خانگی باید با ارائه خدمات مشتری را راضی نگه دارند و به نظر می رسد که شرکت اسنوا این کار را انجام داده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در پایان تصریح کرد که هر چه قیمت و کیفیت محصولات داخل مناسب تر و بهتر باشد، قاچاق کالا نیز کاهش پیدا می کند.

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن