مُهر اعتبار دیگری بر کارنامه "دکا"
کسب گواهینامه مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات توسط هلدینگ دکا

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

مُهر اعتبار دیگری بر کارنامه "دکا"
کسب گواهینامه مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات توسط هلدینگ دکا

هلدینگ لجستیک دکا در ادامه مسیر موفقیت‌ها و ارتقای سطح اعتباری فعالیت‌های خود، موفق به دریافت گواهینامه ISO 10002 شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ دکا، گواهینامه ISO 10002 مربوط به سیستم مدیریت کیفیت در رضایتمندی مشتریان و رسیدگی به شکایات است. این گواهینامه، در یک نگرش مدرن راهکارها و دستورالعمل‌های مربوط به رضایتمندی مشتریان را تدوین می‌کند. به عبارت دیگر، این استاندارد، نظرات مشتریان را منابع اطلاعاتی مفید و رایگانی می‌داند که علاوه بر آنکه نقاط ضعف و قوت سازمان را نشان می‌دهد، باعث ایجاد وفاداری و پایبندی مشتریان می‌شود.

مدیرعامل هلدینگ دکا درباره کسب این موفقیت گفت: بدون شک شاخص رضایت مشتری، مهم‌ترین موضوع هر سازمان و بنگاه اقتصادی است. در هلدینگ دکا نیز کسب رضایتمندی مشتریان اولویت و هدف اصلی مجموعه فعالیت‌های ما بوده است. کسب درصد بالای رضایت مشتریان در فرآیند تحویل کالا درب منزل (هوم‌دلیوری)، پیاده‌سازی سیستم مدیریت مشتریان کلیدی (Key Account) و کسب نشان ملی رتبه نخست اعتماد مشتریان در ارایه خدمات منحصر به فرد حمل و نقل جاده‌ای در پنجمین اجلاس رؤسای صنعت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازی (HETCO) از جمله افتخارات دکا در راستای ارتقای سطح رضایت مشتریان عزیز است.

هومن پشنگیان، افزود: استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ شامل مجموعه‌ای از راهکار‌ها برای کنترل‌ فرآیندهایی است که سازمان را در رسیدگی مؤثر و کارآمد به نظرات و دیدگاه مشتریان کمک می‌کند. همچنین شناخت و رسیدگی به نیازها و انتظارات، تجزیه‌، تحلیل و ارزیابی نظرات مشتریان بهبود کیفیت محصول و خدمات سازمان را به همراه دارد.

وی ادامه داد: در واقع پیاده‌سازی سیستم ایزو ۱۰۰۰۲ نشان می‌دهد سازمان تا چه اندازه به بازخورد مشتریان اهمیت داده و نگاه مشتریان را در راستای بهبود کیفی خدمات و تولیدات خود به کار می‌گیرد. از سوی دیگر، زمانی که مشتری می‌فهمد بازخوردها و نظرات او از سوی سازمان، شنیده و بررسی شده است، به آن برند و سازمان اعتماد بیشتری پیدا کرده و به مشتری وفادار تبدیل می‌شود.

مدیرعامل هلدینگ دکا با تأکید بر اینکه کسب رضایت مشتری، نتیجه تلاش تمامی اجزا و بخش‌های یک سازمان است، اظهار کرد: از تلاش همه همکاران هلدینگ دکا که در راستای ارتقای این برند و همچنین ارایه بهینه خدمات به مشتریان تلاش می‌کنند، قدردانی می‌کنیم. فعالیت‌هایی از جمله تحویل کالا درب منزل (هوم دلیوری) از جمله اقدامات حساس و پیچیده در ارتباط با مشتریان است که در سطح بسیار وسیع انجام می‌شود. آخرین آمار مربوط به هوم‌دلیوری در هلدینگ دکا، تحویل 920 هزار محصول در یک سال در محل منزل مشتریان و در سراسر ایران بوده است. خوشبختانه همکاران دکا به‌خوبی این مسئولیت را انجام داده و در این زمینه هرساله رضایت بالای مشتریان را کسب کرده‌اند. امیدواریم اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت رضایت مشتریان و رسیدگی به شکایات، به ما در افزایش هرچه بیشتر سطح رضایت مخاطبان و مشتریان کمک کند.

به بالای صفحه بردن