معاون قوانین مجلس شورای اسلامی:
گروه انتخاب دانش و تجربه را برای بهبود تولید تلفیق کرده است

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی:
گروه انتخاب دانش و تجربه را برای بهبود تولید تلفیق کرده است

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی از مجموعه کارخانه های گروه انتخاب بازدید کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه انتخاب، مهدی عبدالملکی در حاشیه این بازدید با اشاره به توانمندی های گروه انتخاب و اشتغالزایی برای جوانان گفت: این مجموعه تولیدی به خوبی توانسته از ظرفیت‌های آکادمیک و دانش صنعتی در تحقیق و توسعه تا اجرای محصول بهرمند شود که فعالیت این نوع واحد صنعتی در کشور باعث خرسندی است.

وی با اشاره به مغفول ماندن معرفی دستاوردها و پیشرفت‌های صنعتی کشور برای عموم مردم تصریح کرد: باید اقدامات موثرتری در بازشناسی پیشرفت‌ها و دستاوردهای گروه‌های فعال صنعتی کشور برای معرفی به مردم صورت گیرد تا شناخت و آگاهی از  توانمندی‌های مجموعه‌های صنعتی داخلی همچون انتخاب دقیق‌تر باشد.

عبدالملکی با اشاره به نقش دستگاه‌های قانون گذار در حمایت از تولید بومی اظهار کرد:  دستگاه‌های اجرایی و قانون‌گذار باید از راه های مختلف از صنایع داخلی که با دانش فنی  و نیروی انسانی ایرانی مشغول به فعالیت هستند حمایت و در عرصه‌های بین‌المللی ظرفیت حضور این صنایع را فراهم کنند.

معاون قوانین مجلس شورای اسلامی افزود: صادرات محصولات با کیفیت صنایع ایرانی به دیگر کشورها می‌تواند عظمت تولید و دانش بومی و فنی  ایران را به نمایش بگذارد، که گروه انتخاب توانسته در این ارتباط نیز به خوبی گام‌های موفقیت آمیزی بردارد.

به بالای صفحه بردن