با همت واحد دیزاین استودیو و نوآوری اسنواتک برگزار می‌شود
یک رویداد برای خلق ارزش افزوده

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

با همت واحد دیزاین استودیو و نوآوری اسنواتک برگزار می‌شود
یک رویداد برای خلق ارزش افزوده

مسابقه دیزاین و نوآوری برای بازآفرینی با همت واحد دیزاین استودیو و نوآوری اسنواتک برگزار می شود. این رویداد مسیری به سوی خلق ارزش افزوده برای مواد اولیه فلزی می‌باشد که در فرایند تولید، به ضایعات تبدیل می‌شوند.

رویداد دیزاین و نوآوری برای بازآفرینی، رویدادی است برای دانشجویان و تیم‌های تحقیق و توسعه گروه صنعتی انتخاب، در راستای خلق ارزش افزوده از دل ضایعات که در گام اول، منحصر به ضایعات فلزی و چوبی کارخانه هستند. شرکت کنندگان این مسابقه، باید با استفاده از ضایعاتی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، محصولی کاربردی و خلاقانه را طراحی و ارائه نمایند.

شایان ذکر است ضایعات فلزی که پس از فرایند تولید در ابعاد و اشکال مختلف باقی می‌مانند، به صورت خام و بدون ارزش افزوده به فروش می‌رسند. این ضایعات توسط خریداران مجددا ذوب شده و در فرایند تولید محصولات کوچک تر مورد استفاده قرار می‌گیرند و یا به صورت شمش های فلزی به فروش می‌رسند. شمش های فلزی که تولید آن‌ها آب و انرژی بسیاری را مصرف می‌کند.

گفتنی است، مهلت ثبت نام در رویداد دیزاین و نوآوری برای بازآفرینی، از 15 تا 18 مرداد ماه است و جلسه توجیهی مسابقه و پیش رویداد، 21 مرداد ماه ساعت 15 در سالن  آمفی تئاتر اسنواتک برگزار خواهد شد. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار 4 شهریورماه و داوری و اعلام آثار برتر در تاریخ 8 شهریور 1402 صورت می‌گیرد.

شرایط شرکت در مسابقه عبارتند از:

  • شرکت در مسابقه به صورت گروهی می باشد.
  • تعداد نفرات هر گروه می بایست حداقل 2 نفر باشد.
  • نفرات یک گروه نمی تواند صرفا از یک واحد باشد.
  • در هر تیم باید حتما یک نفر با تخصص طراحی صنعتی حضور داشته باشد.

لینک ثبت نام و اطلاع رسانی رویداد: B2n.ir/recreate

به بالای صفحه بردن