رونمایی از محصولات جدید اسنوا؛
از اجاق گاز ۴ شعله تا فِر تمام برقی

اجاق گاز ۴ شعله شف جدیدترین محصول شرکت اسنوا است که از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال تولید شده و دارای ویژگی‌های متعددی است.

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

رونمایی از محصولات جدید اسنوا؛
از اجاق گاز ۴ شعله تا فِر تمام برقی

اجاق گاز ۴ شعله شف جدیدترین محصول شرکت اسنوا است که از بهترین و باکیفیت‌ترین متریال تولید شده و دارای ویژگی‌های متعددی است. این اجاق گاز طی زمانی کوتاه، دمای ۱۸۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد را برای طبخ فراهم می‌سازد که این امر به کاهش زمان طبخ غذا کمک می‌کند.

نتایج تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد، مصرف کنندگان به ندرت از هر ۵ شعله اجاق گاز استفاده می‌کنند، در حالی که یک اجاق گاز ۴ شعله باعث استفاده بهینه‌‌تری از فضای آشپزخانه می‌شود.

همچنین کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی مصرف انرژی، اِشغال فضای کمتر در آشپزخانه، کاهش زمان پخت و پز، سهولت در تمیز کردن اجاق، حمل و جابه‌جایی آسان به ویژه برای بانوان، کاهش میزان گرمای ایجاد شده در آشپزخانه، سازگاری با محیط زیست و کسب استانداردهای لازم از دیگر مزیت‌های اجاق گاز ۴ شعله اسنوا به حساب می‌آید.

رونمایی از فر تمام برقی

شایان ذکر است که برند اسنوا از جدیدترین عضو سبد محصولی بیلتین (Built In) ، فر تمام برقی خود نیز رونمایی می‌کند. فِر تمام برقی اسنوا، به دلیل توزیع یکنواخت گرما داخل محفظه فر و تکنولوژی روز دنیا در جوش کابین محصول، باعث پخت یکنواخت مواد غذایی می‌شود.

تمامی اجزای این محصول توسط مهندسان ایرانی گروه صنعتی انتخاب توسعه یافته؛ از برد الکترونیکی محصول گرفته که بر اساس تجربه مصرف کنندگان با این مدل محصولات توسعه پیدا کرده تا اجزای فلزی آن که تماماً در زنجیره ارزش گروه صنعتی انتخاب طراحی و تولید می‌شود.

 

اجاق گازهای صفحه‌ای با طراحی مدرن

همچنین جدیدترین مدل اجاق گاز صفحه‌ای اسنوا، دیگر محصول این برند است که از آن رونمایی می‌شود.

این اجاق گاز صفحه‌ای با تمرکز بر جزئیات و استفاده از بهترین قطعات، محصولی زیبا و در عین حال کاربردی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده و شعله‌های پرقدرت، با دوام و شیشه‌های مقاوم در برابر ضربه و حرارت می‌تواند کاربری را برای مصرف کننده آسان و خیال او را از بابت ایمنی راحت کند. برند لوازم خانگی اسنوا برای هر سبک آشپزخانه محصولات منحصر به فردی طراحی کرده و با رونمایی از این سه محصول کاربردی و جدید، سبد محصولات آشپزخانه اسنوا تکمیل‌تر از قبل شده است.

به بالای صفحه بردن