ایران بزودی به قطب تولید لباسشویی در منطقه تبدیل می‌شود

سسس-1-600x600

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب گفت: در صورتی که مانع‌زدایی از تولید و صادرات از سوی دستگاه‌های اجرایی با جدیت دنبال شود، ایران بزودی به قطب تولید لباسشویی در منطقه تبدیل خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، محمدرضا دیانی در حاشیه برگزاری جشن شکسته شدن رکورد تولید لباسشویی در ایران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بی‌شک تحقق جهش تولید در صنعت لوازم خانگی ایران بدون بهره‌برداری از رویکردهای جدید اقتصادی، اتکا به توانمندی دانشمندان و متخصصان داخلی و تغییر مقیاس فعالیت شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت میسر نمی‌شد.

وی افزود: برهمین اساس صنعت لوازم خانگی ایران، امروز پیشتاز بهره‌برداری از مقیاس اقتصادی در میان صنایع ایرانی و چه بسا صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ غرب آسیاست.

مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب با بیان اینکه اقتصادی بودن مقیاس فعالیت‌های یک شرکت منجر به رشد و توسعه روزافزون در آن بنگاه اقتصادی خواهد شد، تصریح کرد: انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران به دنبال افزایش سهم صنعت لوازم خانگی از تولیدناخالص داخلی و سایر شاخص‌های مالی و صنعتی تاثیرگذار در نظام اقتصادی است.

دیانی اضافه کرد: برنامه‌ریزی صورت گرفته در زمینه تولید و چند دهه سرمایه‌گذاری پایدار در حوزه تحقیق و توسعه صنعت لوازم خانگی نویدبخش افزایش سهم این صنعت از صادرات ایران در سال آینده نیز خواهد بود و امیدواریم بتوانیم پس از تامین کامل نیاز خانواده‌های ایرانی به لوازم خانگی با کیفیت و منطبق با استانداردهای روز دنیا، بازارهای جدید صادراتی را فتح کنیم.

وی با اشاره به شکسته شدن رکورد تولید لباسشویی در ایران، ادامه داد: لباسشویی تولید شده در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، یکی از پرفروش‌ترین محصولات این گروه محصولی در بازار است و برهمین مبنا برنامه‌ریزی جدیدی برای افزایش قابل توجه تولید این محصول در سال آینده صورت گرفته است.

دیانی خاطرنشان کرد: تکنولوژی و فناوری به کار رفته در لباسشویی و سایر محصولات لوازم خانگی تولید شده در گروه صنعتی انتخاب الکترونیک قابل رقابت با شاخص‌ترین برندهای لوازم خانگی در سراسر دنیاست و بسیاری از کشورهای همسایه، متقاضی واردات لباسشویی از ایران هستند.

وی یادآور شد: حرکت در مسیر مقیاس اقتصادی و تحقق قابلیت اطمینان باعث شده تا تولید محصول لباسشویی برای صنعت و کشور صرفه اقتصادی داشته باشد و در صورتی که مانع‌زدایی از تولید و صادرات از سوی دستگاه‌های اجرایی با جدیت دنبال شود، ایران بزودی به قطب تولید لباسشویی در منطقه تبدیل خواهد شد.

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن