مدیر شبکه خدمات گروه انتخاب در عراق مطرح کرد؛
حضور موفق برندهای اسنوا، دوو و تکنوگاز در کشور عراق

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

مدیر شبکه خدمات گروه انتخاب در عراق مطرح کرد؛
حضور موفق برندهای اسنوا، دوو و تکنوگاز در کشور عراق

مدیر شبکه خدمات گروه انتخاب در عراق گفت: پروژه راه‌اندازی فروش و خدمات گروه انتخاب در کشور عراق از اردیبهشت ماه 1401 کلید خورد و پس از انجام بررسی‌های لازم و مارکتینگ بازار عراق، تصمیم بر آن شد که تیمی متشکل از فروش و خدمات در شهر بغداد مستقر و زیرساخت لازم برای راه‌اندازی پروژه را فرآهم آورند.

رسول مدنی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، فروش به صورت خرده و در قالب فروشگاه ریتیل و عمده انجام و خدمات نیز همانند ایران در کشور عراق راه‌اندازی شد.

مدیر شبکه خدمات گروه انتخاب در عراق با اشاره به اینکه اقامت تیم در شهر بغداد از مهرماه 1401 آغاز شد، اظهار کرد: در آغاز کار، دو ساختمان مناسب شناسایی و مکان‌یابی شد و به عنوان مرکز خدمات انتخاب و همچنین دفتر مرکزی فروش و شوروم اجاره و تجهیز شد.

وی ادامه داد: نمایندگان خدمات گروه انتخاب در شهرهای بغداد، کربلا، نجف و بصره شناسایی شدند و پس از عقد قرارداد در دی ماه 1401 یک دوره آموزشی برای آنها در اصفهان برگزار شد.

مدنی با اشاره به اینکه تمامی دستورالعمل‌های فنی برای استفاده از محصولات گروه انتخاب به زبان عربی ترجمه شد، بیان کرد: همچنین شرح حدود 10 هزار قطعه به عربی ترجمه و در نرم‌افزار خدمات بارگذاری شد، ضمن اینکه کلیه کارت‌های گارانتی محصولات به زبان عربی ترجمه و برندینگ جدید انجام گرفت.

وی اجاره شوروم شهر بصره، اجاره انبار محصولات و تجهیز لجستیک، راه‌اندازی مرکز تماس و امور مشتریان کشور عراق با شماره چهار رقمی 6916 و جذب و آموزش تکنسین استخدامی در شهر بغداد را از دیگر فعالیت‌های انجام گرفته در تکمیل پروژه عراق عنوان کرد که امور مربوط به فروش و لجستیک توسط همکاران مربوط به این بخش‌ها انجام پذیرفت.

مدیر شبکه خدمات گروه انتخاب در عراق اضافه کرد: اکنون می‌توانیم بر خود ببالیم که در کشوری همچون عراق برندهای اسنوا،  دوو و تکنوگاز حضور پیدا کرده و با پیشرفت روزافزون به موفقیت‌های چشمگیری خواهند رسید.

به بالای صفحه بردن