رویداد انتخاب‌وی، بستری برای انتقال تجربیات مدیریتی در گروه انتخاب الکترونیک

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

رویداد انتخاب‌وی، بستری برای انتقال تجربیات مدیریتی در گروه انتخاب الکترونیک

دومین رویداد «انتخاب‌وی» با رویکرد انتقال تجربه، موفقیت‌ها و چالش‌های سرمایه‌های انسانی گروه انتخاب الکترونیک، 16 آبان‌ماه سال1402 در سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.

مدیر ارشد تیم برند گروه انتخاب الکترونیک با اعلام این خبر گفت: رویداد «انتخاب‌وی» بستری برای انتقال تجربیات عملی مدیران و کارشناسان گروه انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی کشور به فارغ التحصیلان و جوانان نخبه خواهد بود که سخنرانانِ آن تجربه، مهارت، پروژه‌ها و نتایج عملکرد خود را روایت خواهند کرد.

عادل دهدشتی تصریح کرد: هدف از برگزاری این رویداد، تقویت ارتباط جوانان مستعد، فارغ‌التحصیل و یا فعالان کسب و کار با گروه انتخاب الکترونیک و به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات کاربردی در ابعاد مختلف بازاریابی، برند، فروش، نوآوری و … است که شاید به صورت عادی امکان اشتراک گذاری آن محدود باشد.

وی افزود: در این دوره از رویداد انتخاب وی، پنج نفر از مدیران حوزه بازاریابی و برند گروه انتخاب الکترونیک شامل علیرضا علیخانی معاون (بازاریابی گروه انتخاب)، محمد رزاقی (مدیرکنترل عملیات فروش، بازاریابی و خدمات گروه انتخاب)، عادل دهدشتی (مدیر ارشد برند سازمانی گروه انتخاب)، Sandeep Tewari (مشاور ارشد بازاریابی گروه انتخاب) و سمیرا طوفانی‌، (مدیر ارشد طراحی تجربه گروه انتخاب) در سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان به سخنرانی می پردازند.

مدیر ارشد تیم برند گروه انتخاب الکترونیک گفت: علاقه مندان به ثبت نام در این رویداد می توانند به درگاه www.Entekhabelectronic.ir مراجعه کنند، درگاه پخش آنلاین رویداد در صفحه رسمی اینستاگرام و آپاراتِ گروه انتخاب الکترونیک است.

گفتنی است دوره های آتی این رویداد در حوزه انتقال تجربیات حوزه­های استراتژی، سرمایه‌­های انسانی و نوآوری خواهد بود.

به بالای صفحه بردن