مدیرعامل بانک رسالت:
گروه انتخاب نمونه‌ای از جهش تولید، مشارکت مردمی و پیشرفت در سایه مدیریت کارآمد

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

مدیرعامل بانک رسالت:
گروه انتخاب نمونه‌ای از جهش تولید، مشارکت مردمی و پیشرفت در سایه مدیریت کارآمد

مدیران و دبیران سازمان‌های رهیاری «انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی» به همراه جمعی از مدیران بانک قرض‌الحسنه رسالت از برخی شرکت‌ها و کارخانه‌های گروه انتخاب بازدید کردند.

محمدحسین حسین زاده، مدیرعامل بانک رسالت و رئیس هیئت امنای انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: گروه انتخاب با انگیزه‌ای بالا و مدیریت کارآمد و کارکنان خوب، یک اسوه‌ و نمونه کامل برای تولیدکنندگان ایرانی به حساب می‌آید.

وی گفت: اگر کسی هر ماه و حتی هر روز از گروه انتخاب بازدید کند، تحقق شعار سال را هم از بُعد جهش تولید و هم از نظر مشارکت مردمی و پیشرفت بخش خصوصی، به وضوح مشاهده خواهد کرد.

وی افزود: هر فردی که مدعی بی‌اهمیتی به بانوان در کشور است باید یک بار از این شرکت بازدید کند تا شاهد مجموعه‌ کاری مفید و آبرومند برای بیش از ۳۰۰ زن ایرانی باشد.

ابراهیم مسکین دبیر انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی نیز با اشاره به اینکه در گروه انتخاب همه چیز مردمی است، تصریح کرد: از فعالیت کارگران و کارکنان تا مدیران و بنیان‌گذاران گروه‌ انتخاب، می‌توان با تمام وجود موفقیت و ارزش‌آفرینی بخش خصوصی و تحقق شعار سال را حس کرد.

به بالای صفحه بردن