همکاری دانشگاه شریف و انتخاب الکترونیک، الگوی مناسب سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه است

sss-4

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: تفاهم‌نامه دوجانبه دانشگاه صنعتی شریف و انتخاب الکترونیک، الگوی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه تحقیق و توسعه است.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، رسول جلیلی در حاشیه مراسم تقدیر از برگزیدگان ششمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایران با حضور وزیر امور اقتصادی و دارائی، با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان گروه صنعتی انتخاب الکترونیک و دانشگاه صنعتی شریف، اظهار کرد: محورهای همکاری دوجانبه میان این دانشگاه و بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران، در حال توسعه است.

وی افزود: گروه صنعتی انتخاب الکترونیک طی تفاهم‌نامه‌ای دوجانبه با دانشگاه صنعتی شریف، اقدام به میلیاردها ریال سرمایه‌گذاری در این دانشگاه به منظور بهره‌برداری از ظرفیت‌های علمی و تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف کرده است.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به لزوم توسعه روابط دوجانبه میان مراجع علمی همچون دانشگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی فعال ایرانی، تصریح کرد: تفاهم‌نامه دوجانبه دانشگاه صنعتی شریف و انتخاب الکترونیک، الگوی مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه تحقیق و توسعه است.

جلیلی اضافه کرد: سرمایه‌گذاری بنگاه‌های اقتصادی و صنایع پیشران در دانشگاه‌ها و مراکز علمی – تحقیقاتی، مسیر کشف پاسخ نیازهای فناورانه این بنگاه‌ها و صنایع را تسریع و تسهیل خواهد کرد و از سایر بنگاه‌های اقتصادی دعوت می‌کنیم تا بر اساس همین رویکرد برای حل چالش‌های فناورانه خود، سرمایه‌گذاری کنند.

بر اساس این گزارش، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، هفتم دی‌ماه سال‌جاری در یک نشست دوجانبه با حضور مدیرعامل این شرکت و رئیس دانشگاه صنعتی شریف از انعقاد تفاهم‌نامه دوجانبه با این دانشگاه به منظور توسعه همه جانبه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناورانه و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه صنعتی شریف جهت انجام طرح‌های تحقیقاتی و نوآورانه با هدف خلق فناوری‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی آنها، در حوزه‌های مختلف مورد نیاز صنعت لوازم خانگی خبر داد.

مطالب مرتبط...

حضور گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در پنجمین نمایشگاه کار ایران

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با حضور در پنجمین نمایشگاه کار از پنجم تا هفتم بهمن …

“انتخاب” نشان پیشتاز اقتصاد ایران را از معاون اول رییس جمهور دریافت کرد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از سوی وزارت امور اقتصاد و دارایی و از میان ۲۰۰ شرکت منتخب بخش خصوصی در ردیف 10 شرکت پیشتاز اقتصاد ایران قرار گرفت.  

رونمایی از پوستر “تولید اصیل؛ شایسته فرهنگ غنی”

مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی …

انتخاب الکترونیک به عنوان شرکت برتر در جشنواره حاتم شناخته شد

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، موفق به دریافت تندیس لوح تقدیر چهارمین جشنواره ملی حاتم (حمایت …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن