وزیر ارتباطات: کارخانه‌های تولید لوازم خانگی باید به سوی هوشمندسازی حرکت کنند    

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

وزیر ارتباطات: کارخانه‌های تولید لوازم خانگی باید به سوی هوشمندسازی حرکت کنند    

حرکت انتخاب در بهره‌مندی از هوش‌مصنوعی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ترکیب استفاده از سنسورها و هوش مصنوعی و تحلیل داده‌ها می‌تواند منجر به خدمات بهتر برای مردم در حوزه محصولات لوازم خانگی شود.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، عیسی زارع‌پور در بازدید از غرفه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری(اینوتکس) افزود: در حوزه ICT در حال حاضر ظرفیت‌های فراوانی برای بهره‌مندی از اینترنت اشیا و هوش مصنوعی در محصولات لوازم خانگی ایجاد شده است.

 

وی ادامه داد: کارخانه‌های تولید لوازم خانگی باید به سوی هوشمندسازی حرکت کرده و از فناوری‌های جدید در تولید محصولات خود استفاده کنند که در گروه صنعتی انتخاب این مسیر آغاز شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: ترکیب این امکانات با اپلاینسز ( لوازم خانگی) تبدیل به لوازم خانگی هوشمند می‌شود که خدمات نوینی را به مردم ارایه می‌دهد.
وی افزود: ترکیب استفاده از سنسورها و هوش مصنوعی و تحلیل داده‌ها می‌تواند منجر به تولیدات ملی بهتری برای مردم شود.
گفتنی است گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ تا روز ۲۲ اردیبهشت ماه میزبان علاقمندان حوزه فناوری و شرکت‌های نوآور است. مدیران و کارشناسان انتخاب الکترونیک همچنین در پنل‌های تخصصی و بخش‌های جانبی این رویداد به تشریح نیازهای فناورانه صنعت لوازم خانگی و معرفی توانمندی‌های انتخاب الکترونیک در حوزه فناوری پرداختند.

 

به بالای صفحه بردن