انتخاب الکترونیک؛ برگزیده دومین جشنواره ملی مهارت

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

انتخاب الکترونیک؛ برگزیده دومین جشنواره ملی مهارت

در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی مهارت از محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب و مجموعه صنعتی انتخاب تکریم و تجلیل به عمل آمد.

انتخاب الکترونیک
انتخاب الکترونیک

مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی مهارت، روز سه‌شنبه دهم مردادماه در سالن 17 شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و باحضور دکتر سید صولت  مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینیان، رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمع بزرگی از خیرین، مدیران بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی و دولتی، مدیران آموزشگاه‌ها و مهارت آموزان، به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در این مراسم از 32 شخص حقیقی و حقوقی که در سال 1401 نقش برجسته‌ای در توسعه آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای داشتند نیز با اهدای نشان ملی مهارت، تندیس، گواهی‌نامه و لوح تقدیر، تکریم و تقدیر به عمل آمد. همچنین در این مراسم، از تعداد 966 استاندارد شایستگی و 966 استاندارد ارزشیابی شایستگی در خوشه‌های صنعت، خدمات و فرهنگ و هنر که بر اساس نیاز بازار کار و طبقه‌بندی استاندارد بین‌المللی سازمان جهانی کار (ایسکو2008) تدوین شده، رونمایی شد و در مجموع تعداد استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به 5082 استاندارد افزایش پیدا کرد.

این استانداردها با هدف تسریع در استقرار چهارچوب صلاحیت حرفه‌ای ملی توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تدوین شده است. همچنین در بخش تجلیل از خیرین این رویداد ملی، از محمدرضا دیانی، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک با اهدای تندیس جشنواره و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد. این تجلیل در راستای همکاری این گروه صنعتی و اقتصادی با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، به منظور آموزش 1300 نیروی حرفه‌ای در بخش خدمات پس از فروش انجام شد.

انتخاب الکترونیک
انتخاب الکترونیک

گفتنی است معطوف کردن توجه افکار عمومی، مردم و مسئولین به اهمیت مهارت آموزی، تشریح دستاوردهای سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور، ایجاد محلی برای گفتگو پیرامون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، معرفی و تکریم و تجلیل از پیشکسوتان، خیرین و سفیران و بنگاه‌های اقتصادی در حوزه مهارت آموزی، بخشی از اهداف این رویداد ملی است.

مطالب مرتبط...

در گفت‌وگو با مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسنواونچرز مطرح شد؛
تمرکز اسنوا ونچرز بر نوآوری باز

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق بخش خصوصی کشور، با رویکرد نوآوری باز از کسب‌وکارهای نوپا استقبال می‌کند.

حضور انتخاب الکترونیک
در شاه­راه فناوری دنیا

مدیران ارشد گروه انتخاب الکترونیک به همراه تیم‌های تخصصی متشکل از تحقیقات بازار، توسعه محصول و تحقیق و توسعه با هدف بررسی آخرین تکنولوژی‌ها، روند بازارهای جهانی و ارتباط با شرکت‌های فناور دنیا در نمایشگاه IFA2023  شرکت کردند.

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

گام بلند مکسا از پیشگیری تا درمان سرطان

مدیرعامل موسسه نیکوکاری کنترل سرطان ایرانیان(مکسا) از اجرای طرح مدیریت بهینه و جامع بیماران مبتلا …

اهدای تندیس برند کارفرمایی به گروه صنعتی انتخاب‌

در نخستین رویداد برند کارفرمایی که در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، از …

fa_IRPersian
به بالای صفحه بردن