با برگزاری مجمع عمومی، سود سالانه سهام انتخاب الکترونیک مشخص شد

اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری:   

با برگزاری مجمع عمومی، سود سالانه سهام انتخاب الکترونیک مشخص شد

مجمع عمومی عادی سالیانه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان برای تصویب صورت های مالی منتهی به آذرماه سال 1401 و تعیین سود تقسیمی بین سهامداران برگزار شد.


به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، مجمع عمومی سالیانه گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان صبح سه شنبه (23 اسفندماه) با حضور اکثریت سهام، تشکیل شد.
در این جلسه، پیشنهاد تخصیص 90 درصد از سود خالص سال و به ازای هر سهم مبلغ 290 تومان، مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه که به ریاست امین منانی رئیس هیات مدیره انتخاب الکترونیک برگزار شد گزارش سالانه هیأت مدیره به مجمع توسط معاون مالی – اقتصادی این گروه ارایه و پس از آن گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد. همچنین صورت های مالی منتهی به آذرماه 1401 بررسی و تصویب شد.
در گزارش سالانه این شرکت با اشاره به رشد تولید بیش از 8 تا 10 برابری تولید محصولات مختلف طی چهار سال گذشته ، دستیابی به رکورد تولید ماهانه سه هزار و 101 میلیارد تومانی معادل 223 هزار دستگاه محصول در سال 1401 به عنوان یکی از نقاط اوج کارنامه انتخاب الکترونیک ذکر شده است.
در این جلسه ضمن تاکید بر اولویت پرداخت سود به سهامداران جزء، مقرر شد علیرغم مهلت قانونی و شرایط فشردگی فرآیندهای مربوطه در ایام پایان سال، نهایت تلاش به منظور پرداخت سود به سهامداران قبل از پایان سال جاری انجام گیرد.

به بالای صفحه بردن