انتخاب الکترونیک آرمان

شرکت انتخاب الکترونیک آرمان که تا پیش از این با عنوان “حایرآسا” در اسناد حقوقی از آن یاد می‌شد، بخش برجسته‌ای از زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی ایران را تشکیل می‌دهد با وجود بیش از سه هزار سرمایه‌ انسانی فعال و بومی در خطوط تولید تمام مکانیزه و هوشمند آن، نقش مهمی در اشتغالزایی و توسعه پایدار ملی نیز دارد.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های برجسته این شرکت وجود سازوکار هوشمند نظارت بر خطوط تولید، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده و چارچوب‌های فنی مونتاژ محصولات (Smart Factory) است.

سازوکار نظارت هوشمند بر جزئیات روند تولید محصولات در کارخانه شرکت انتخاب الکترونیک آرمان که سازمان‌های بین‌المللی از آن با نام Smart Factory یاد می‌کنند، قادر است به طرز چشمگیری هزینه‌های تولید را کاهش دهد و میلیاردها تومان برای انتخاب الکترونیک آرمان به عنوان یک شرکت مهم در زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی ایران صرفه جویی داشته باشد.

در واقع شرکت انتخاب الکترونیک آرمان که بر اساس مدارک موجود و تایید شده دارای بزرگ‌ترین “سالن تولید لوازم خانگی” در ایران نیز هست سعی دارد تا با استفاده از این فناوری نوین (Smart Factory) و سازوکارهای سیاستگذاری شده آن، حرکت تیم کیفیت ناظر بر خطوط تولید خود را در مسیر توسعه نسل چهارم کیفیت و قابلیت اطمینان، هدایت کند.

ماموریت اصلی “انتخاب الکترونیک آرمان” در زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی ایران تولید محصولات برودتی (یخچال، فریزر، سایدبای ساید و …) است و  کلیدواژه نام بزرگ‌ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی ایران (گروه صنعتی انتخاب الکترونیک) نیز از نام این شرکت بزرگ و پرسابقه در صنعت لوازم خانگی گرفته شده است.